آخرین مطالب
1
امروز
فروش هواوی

افزایش فروش گوشی های هواوی تا 260 میلیون واحد در سال 2019

پیشبینی‌های جدید نشان می‌دهند فروش گوشی های هوشمند افزایش خواهد یافت. به نظر می‌رسد هواوی در سال جاری میلادی، فروش 260 میلیون واحدی را تجربه کند.

شرکت هواوی، غول تکنولوژی چین در زمینه فروش محصولاتش بسیار جاه‌طلب است. اینطور که پیداست، آن‌ها تصمیم دارند میزان فروش گوشی های موبایل خود را در سال 2019 میلادی به 250 میلیون واحد برسانند، اما به نظر می‌رسد که میزان فروش گوشی های هواوی فراتر از مرز موردنظر خواهد رفت.

یکی از تحلیل‌گران مشهور با نام Guo Minghao اعلام کرده است که هواوی تا پایان ماه ژوئیه گواهی GMS گوگل را دریافت خواهد کرد و در صورتی که این اتفاق بیفتد، می‌تواند فروش محصولات خود را در اروپا ادامه دهد، همچنین او معتقد است که هواوی توانایی افزایش میزان فروش محصولات خود تا 260 میلیون واحد در سال جاری میلادی را هم دارد؛ این میزان فروش، بیشتر از هدف‌گذاری هواوی خواهد بود.

آمار فروش هواوی

یکی از دلایل افزایش فروش محصولات هواوی از دیدگاه Guo Minghao را می‌توان افزایش سهم بازار آن در کشور چین عنوان کرد، همچنین می‌توان یکی دیگر از دلایل را هم اقبال بالای گوشی های میان‌رده در فروشگاه‌های خارجی دانست.

اینطور که پیداست، پس از رفع محدودیت فروش محصولات هواوی، قطعا این شرکت با سیاست تهاجمی وارد بازار خواهد شد. بد نیست بدانید اپراتورها و فروشندگان در بازارهای خارجی کماکان در حال فروش محصولات هواوی هستند. بر اساس ادعای Guo Minghao، در صورتی که غول تکنولوژی چین نتواند مجوز گوگل را هم به دست آورد، در سال جاری میلادی می‌تواند 230 میلیون واحد فروش را تجربه کند؛ کماکان این میزان بالاتر از پیشبینی قبلی Guo Minghao، یعنی 210 الی 220 میلیون واحد است. Guo Minghao در نهایت اظهار داشت که زنجیره تامین گوشی های هواوی، پیشبینی خود را مبنی بر افزایش فروش محصولات در نیمه دوم سال جاری میلادی قرار داده است.

۷ دیدگاه

 1. تحریم اینا واقعا هچی سرشون نیاورده

  (2)
 2. فک کنم به وعده ش عمل کنه که سام سونگو امسال میترکونه

  (2)
  • تمام شانس هواوی و در کل گوشیهای چینی،داشتن کشوری که بالاترین جمعیت رو در جهان داره و یک هفتم بیشتر از کل جمعیت جهان رو تصاحب کرده..
   پس اگه با این دید نگاه کنیم که صددرصد درسته،کار خاصی نکرده هواوی،چون بازار کل دنیا اول چین و بعد هندوستانه که در اصل این یه شکست کامله،چینی ها هم روی تولید ملی مانور خوبی میدن
   در کل کار شاقی نکرده

   (-4)
   • سامسونگ و آیفون فعلا با اون بامبول بازی که آمریکا و ترامپ حدودا دو سه ماهی هیت راه انداختن که البته سامسونگ هم در پشت پرده در این قضیه نقش داشت و تا حدودی خرید و فروش هواوی رو لطمه وارد کردن و امریکا هم واردات و فروش هواوی برای کم تر شدن میزان فروش هواوی در این کشور(امریکا)رو اعللم کرده باعث شد که فروشش احتمال به ۲۵۰ یا ۲۶۰ میلیون دستگاه برسه وگرنه اگه این دو موضوع و مشکل رو بر سر راه هواوی برای کمتر کردن میزان فروش و محبوبیت هواوی انجام نمیدادن همه تحلیلگران پیش بینی فروش بالای ۳۰۰ میلیون رو برای هواوی کرده بودن و صد در صد شانه به شانه سامسونگ میشد و سال بعد هم جایگاه سامسونگ رو تصاحب میکرد.

    (0)
 3. 260 میلون خیلییه برای هواوی

  (-2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*