تهویه هوا پوشیدنی سونی

تهویه هوا پوشیدنی سونی شما را در تمام طول تابستان خنک نگه می‌دارد

سونی یک وسیله‌ی جذاب برای تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد طراحی کرده است. تهویه هوا پوشیدنی سونی می‌تواند شما را در گرما خنک و در سرما، گرم نگه دارد.

گرمای تابستان می‌تواند گاهی آنقدر تحمل ناپذیر شود که حتی پنکه نیز نتواند باعث خنک کردن ما شود و هوای داغ را روانه‌ی ما می‌کند. با این حال اگر شما در این گرمای بیش از حد تابستان اذیت می‌شوید، سونی برای شما محصولی به نام “Reon Pocket” را طراحی کرده است. این محصول، یک تهویه هوا پوشیدنی است که در جیب شما هم جا می‌شود و می‌توانید آن را با خود به هرکجا که می‌روید، ببرید.

البته رئون پاکت نیازمند یک تیشرت مخصوص نیز هست تا بتواند به آن متصل شود. این اتصال در پشت لباس و درست در زیر قسمت گردن رخ می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از گوشی هوشمند خود و یک اپلیکیشن مخصوص، آن را فعال و یا غیرفعال کنید. این تهویه هوا پوشیدنی سونی از پشت گردن شما هوا را به همه جای بدن می‌رساند تا بر گرمای تابستان چیره شوید. البته این قطعه خیلی هم ارزان قیمت نیست!

تهویه هوا پوشیدنی سونی

قیمت تهویه هوا پوشیدنی سونی

نسخه‌ی پایه‌ی رئون پاکت به همراه یک تیشرت ۱۳۰ دلار هزینه روی دست شما می‌گذارد. با هر بار شارژ نیز این دیوایس ۹۰ دقیقه می‌تواند شما را گرم نگه دارد، پس نمی‌توانید برای استفاده در تمام طول روز روی آن حساب کنید. این دیوایس علاوه بر این که قادر است شما را خنک کند، به صورت بالعکس نیز کارایی دارد. یعنی شما می‌توانید در روزهای سرد زمستان نیز آن را به تن کنید تا رئون پاکت شما را گرم نگه دارد. بنابراین شما دیوایسی را می‌خرید که هم در زمستان و هم در تابستان کارایی خواهد داشت.

سونی این وسیله‌ی جذاب را روی پلتفرم تامین مالی جمعی خودش قرار داده است و در حال حاضر فقط کاربران ژاپنی قادر به خرید آن هستند. با این حال امیدواریم عرضه‌ی جهانی آن نیز آغاز شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. والا خوب این خیلی به کار ما میاد

  2. اقای یوشیدا عالمیان به فدایت :d D: D;