گلکسی نوت 10

گلکسی نوت 10 چقدر نسبت به گلکسی نوت 9 پیشرفت کرده است؟ (گجت تی وی)

گوشی های سامسونگ گلکسی نوت 10 (Samsung Galaxy Note 10) و نوت 10 پلاس چقدر نسبت به گلکسی نوت 9 بهتر شده است و آیا ارزش به‌روزرسانی دارد؟

شرکت سامسونگ به تازگی از جدیدترین پرچمداران خود یعنی گلکسی نوت ۱۰ (Samsung Galaxy Note 10) و نوت 10 پلاس رونمایی کرد. این گوشی‌ها چه قبل از معرفی و چه بعد از معرفی، سر و صدای زیادی به راه انداختند، اما آیا نوت 10 و نوت 10 پلاس در مقایسه با گلکسی نوت 9 از تفاوت‌های کافی و راضی‌کننده‌ای بهره می‌برد و آیا ارزش به‌روزرسانی از نوت 9 به نوت 10 وجود دارد یا خیر؟

شرکت سامسونگ بر خلاف سری Note 9، در سری Note 10 از دو مدل رونمایی کرده که این دو مدل از نظر اندازه، ظرفیت باتری، رم و تعداد دوربین با هم تفاوت دارند. قلم S Pen نیز مانند گذشته در این سری وجود دارد، اما اکنون بسیار خوش‌دست‌تر و کاربردی‌تر از گذشته شده است. گوشی‌های جدید سری نوت با قیمت 950 دلار برای نوت 10 مدل 256 گیگ، 1100 دلار برای نوت ۱۰ پلاس مدل 256 گیگ و 1200 دلار برای نوت 10 پلاس مدل 512 گیگ به بازار عرضه می‌شوند که نسبت به نسل قبلی افزایش قیمت داشتند.

اما اکنون در گجت تی وی به این سوال شما پاسخ داده‌ایم که آیا گلکسی نوت 10 سامسونگ بهتر از گلکسی نوت 9 است و ارزش به‌روزرسانی دارد یا خیر؟ در ویدیوی زیر مشخصات و ویژگی‌های گوشی‌های دو نسل آخر سری نوت را با یکدیگر مقایسه کرده‌ایم.

ویدیوی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس در برابر نوت 9

۶ دیدگاه

 1. من بین خرید نت 9 و نت 10 پلاس مردد هستم. نت 9 افت قیمتشو کرده و پرقدرته و مدل 512 اون 8 گیگ رم داره و نت 10 پلاس هم نیازی به توضیح نداره. اگه فقط نت 10 معمولی و نت 9 بود انتخابم راحت تر و نت نه بود. چون تقریبا نصف قیمتشه و کارایی نزدیکی دارند. وای نت10 پلاس واقعا وسوسه کننده هست.

  (1)
 2. ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺗﻮ ﻭﯾﺪﯾﻮ ﻫﺎ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻓﻮﻻﺩ ﺿﺪ ﺯﻧﮓ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻌﺪ ﻓﺮﯾﻢ
  ﺁﻟﻮﻣﯿﻨﯿﻮﻣﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭﯾﺪﯾﻮ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺣﺬﻑ ﮐﺮﺩﻩ . واقعا دزدتر از این بنجل سازه خودشه

  (-8)
 3. چه محکم نبود جک هدفون رو تو سر سلمسونگ میکوبید؟

  کاریر airpad هستم .. بنظرم با وجود هدفون بلوتوث حذف جک هدفون کانعی نیست..

  درمورد قیمت گوشی کسی که میتونه ۱۱۵۰ دلار برا نوت۱۰پلاس بده .. یقینا ۱۵۰ دلار هم میتونه برا هدفثن بلوتوث بده! که البته airpad اپل گزینه کاملیه

  (-6)
 4. ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺗﻮ ﻭﯾﺪﯾﻮ ﻫﺎ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻓﻮﻻﺩ ﺿﺪ ﺯﻧﮓ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻌﺪ ﻓﺮﯾﻢ
  ﺁﻟﻮﻣﯿﻨﯿﻮﻣﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭﯾﺪﯾﻮ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺣﺬﻑ ﮐﺮﺩﻩ . واقعا دزدتر از این بنجل سازه خودشه

  (-7)
 5. ﺍﯾﻦ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﮐﻼﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭ ﻓﮏ ﮐﺮﺩﻩ ﻣﯽﺗﻮﻧﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 2019 ﻭﯾﺪﺋﻮی مسخره کردن اپل ﺣﺬﻑ ﮐﻨﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺑﺸﻪ، ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭ ﺑﺪﺗﺮ ﺑﺎﻋﺚ ﺟﻠﺐ ﺗﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﭘﻞ ﺍﮔﻪ ﻫﺪﻓﻮﻥ ﺟﮑﻮ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻪ ﻗﯿﺎﻓﻪ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺩﯾﺪﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ شرکت دزد و کثیف سام هنگ

  (-9)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*