معرفی هارد درایو های فوق العاده باریک بی سیم توسط Seagate

اگر مرتب کردن زندگی دیجیتال تان در سال جدید میلادی در اولویت شما قرار دارد ، Seagate سه ابزار را برای پوشش کامل آن در اختیار شما قرار می دهد.

اول ، این کمپانی هارد دیسک بسیار نازک ۷ میلی متری قابل حمل خود را با نام مناسب Seagate Seven ارائه می دهد . همان طور که انتظار می رود کمپانی Seagate به دلیل داشتن نازک ترین دستگاه حافظه قابل حمل با فضای ۵۰۰ گیگابایت  و با قابلیت وصل شدن به گجت هایتان از طریق USB 3.0 ، به خود می بالد . همچنین seven فضای زیادی را در جیب یا کوله پشتی تان نمیگیرد و قرار است تا آخر این ماه با قیمت ۱۰۰$ به دست مصرف کننده گان برسد.

seagate2

آیا برای انتقال فایل ها به یک ابزار بی سیم نیاز دارید ؟ نگران نباشید ، چنین چیزی برای شما وجود دارد ، Seagate Wireless یکی دیگر از هارد های قابل حمل ۵۰۰ گیگابایتی می باشد و همان طور که از اسمش معلوم است نیازی به استفاده از سیم در این نوع از هارد درایوها نیست . با هدف حل کردن مشکل کمبود فصا در گوشی های موبایل و تبلت ها ، این مدل شبکه مخصوص به خودش را می سازد . بنابراین نیازی به نگرانی برای پیدا کردن وای فای در بزرگراه را ندارید. فایل ها از طریق برنامه رسانه Seagate برای اندروید ، iOS و ویندوز ۸ مدیریت می شوند ، به علاوه این که رسانه های ذخیره شده  می توانند در صفحه نمایش های بزرگی از طریق Airplay ، Chromecast یا برنامه ی همین کمپانی برای تلوزیون های هوشمند و پلیر های Roku پخش شوند . همچنین انتظار می رود این هارد درایو ۱۳۰ دلاری با ۵ طرح رنگ مختلف در ماه فوریه عرضه شود .

seagate3

این چیست؟! آیا شما برای حل کردن تمام مشکلات دیجیتالی خانواده تان به یک فضای جامع تری نیازمند هستید؟ Seagate برای حل کردن این مشکل نیز آماده است و شما با راه اندازی فضای ابری شخصی Seagate Personal Cloud مطمئن خواهید شد تمام اطلاعات تان در همه حال در دسترس خواهند بود . آیا می خواهید همه رسانه های دانلود شده را در یک مکان نگه داری کنید تا در تبلت ها ، تلوزیون ها و … تماشا کنید ؟  آیا به یک مرکز پشتیبان گیری برای لپ تاپ و گجت های دیگرتان نیازمند هستید ؟ آن می تواند همه ی این کار ها را به خوبی انجام دهد . حتی می تواند محتوای مطالب شما را در دستگاه های دارای قابلیت DLNA همچون کنسول PlayStation یا Xbox پخش کند . فضای ابری شخصی ( Personal Cloud ) همچنین می تواند بک آپ های Dropbox ، Google Drive , Amazon و بقیه فضاهای ابری را به خود منتقل کند . و یک مدل two-bay هم وجود دارد که برای مراقبت بیشتر تنظیم شده تا تمام اطلاعات را در هارد دوم کپی کند و شما اگر بخواهید ، می توانید آن را به یک فضای ذخیره سازی بزرگ تبدیل کنید. هنوز درباره قیمت آن هیچ بحثی نشده ولی فضای ابری شخصی Seagate در قالب ظرفیت های ۳ ، ۴ و ۵ ترابایت عرضه می گردد در حالی که ورژن tow-bay دارای ظرفیت های ۴ ، ۶ و ۸ ترابایت خواهد بود که انتظار می رود هر دوی آن ها قبل از پایان یافتن این ماه عرضه شوند.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*