ثبت نام کارت سوخت

جزئیات جدید ثبت نام کارت سوخت اعلام شد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن اعلام جزئیات جدید برای ثبت نام کارت سوخت از متقاضیان خواست برای پیگیری کارت خود به پلیس + 10 مراجعه نکنند.

از روز سه شنبه 22 مرداد 98 طرح اجباری شدن استفاده از کارت سوخت شروع شده است و برخی از مالکان وسایل نقلیه به دلیل نداشتن کارت سوخت برای دریافت بنزین با مشکل مواجه شدند. از این رو فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خصوص مشکلاتی که برای متقاضیان کارت سوخت به وجود آمد عنوان کرد هنگامی که اعلام کردیم مجددا کارت سوخت احیا خواهد شد، حدود 750 هزار نفر در سامانه‌های معرفی شده اطلاعات خود را وارد کردند و مراحل ثبت نام را انجام دادند. این متقاضیان کسانی بودند که کارت سوخت در اختیار نداشتند و خواهان اتصال کارت سوخت به کارت بانکی بودند که برای این افراد کارت سوخت جدید صادر کردیم.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در ادامه افزود برخی از افراد کارت سوخت داشتند و خواهان اتصال کارت سوخت به کارت بانکی بودند که برای این افراد نیز مدتی قبل پیامکی را ارسال کردیم و به آنها اطلاع داده‌ایم که اگر همچنان کارت سوخت خود را در اختیار دارند و گم نشده است، مجددا عدد 1 را به شماره ارسال کنند.

متقاضیان بدون کارت مراحل ثبت نام کارت سوخت را انجام دهند

فاطمه کاهی در ادامه تاکید کرد افرادی که به آنها پیامک فرستاده‌ایم و آنها نیز عدد 1 را ارسال کردند، برایشان کارت سوخت جدیدی صادر نمی‌شود، اما آن افرادی که عدد 1 را ارسال نکردند به این معنا است که دارای کارت سوخت نیستند و باید برای گرفتن کارت سوخت از طریق پلیس +10 اقدام کنند. این مقام مسئول با اشاره به اینکه تعداد زیادی از کارت‌های سوخت متقاضیان همچنان در باجه‌های پست باقی مانده است، افزود:

افرادی که ثبت نام کرده‌اند و تاکنون کارت سوخت به آنها تحویل داده نشده است، می‌بایست از طریق سایت EPOLICE.IR شماره پلاک خود را وارد کرده و بارکد پستی خود را از طریق این سایت دریافت کنند؛ در همین سایت لینک اداره پست قرار داده شده است که این بارکد را در سایت اداره پست جستجو می‌کنند و باجه و منطقه پستی که کارت آنها در آنجا قرار دارد، اعلام می‌شود و آنها قادر خواهند بود با مراجعه به آن اداره پست کارت سوخت خود را دریافت نمایند.

اگر ثبت نام کرده‌اید و کارت نگرفته‌اید به پلیس +10 مراجعه نکنید

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در پایان خاطرنشان کرد آن دسته از افرادی که مراحل ثبت نام را انجام داده‌اند، اما کارت سوخت به آنها تحویل داده نشده است، نیازی به مراجعه به مراکز پلیس +10 ندارند و از طریق سایت EPOLICE.IR می‌توانند این موضوع را پیگیری کنند.

۲ دیدگاه

  1. سه ماه پیشم همین کارو کردن کنسل شد

    (0)
  2. تکلیف کسایی که ماشین منطقه آزاد دارن چیه؟اونا هم میتونن ثبت نام کنن؟

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*