تصاویر واقعی هواوی میت 30 پرو

آخرین تصاویر واقعی هواوی میت 30 پرو انحنای زیاد نمایشگر آن را تایید می‌کنند

آخرین تصاویر واقعی هواوی میت 30 پرو (Huawei Mate 30 Pro) وجود نمایشگری با انحنای زیاد را تایید می‌کندو گوشی‌های سری میت ۳۰ به زودی معرفی خواهند شد.

انتشار تصویر محافظ صفحه نمایش پرچمدار بعدی بزرگترین گوشی‌ساز چینی نشان داد نمایشگر هواوی میت 30 پرو دارای انحنای زیادی خواهد بود. بر اساس جدیدترین عکس‌هایی که از این گوشی در دنیای واقعی منتشر شده است، ویژگی یاد شده تایید می‌شود.

تصاویر واقعی جدید هواوی میت 30 پرو این گوشی را در یک قاب محافظ مخصوص نشان می‌دهد. انحنای صفحه نمایش این گوشی نزدیک به 90 درجه بوده و به طور کامل از هر دو طرف کشیده شده است.

حین تماشای دومین عکس از پنل پشتی، هیچ چیزی حتی دوربین قابل رویت نیست. می‌توان حدس زد این قاب محافظ از ماژول دوربین اصلی محافظت کرده و آن را پشت یک در کشویی، محکم نگه می‌دارد. با این حال، در گوشه بالا و سمت چپ پشت قاب، فلاش ال ای دی کشیده دوربین قابل رویت است. نحوه طراحی آن ما را به یاد فلاش‌های زنون می‌اندازد. تقریبا از زمان پرچمداران سری N نوکیا، مجهز به سیستم عامل سیمبین، سال‌ها است فلاش زنون در گوشی‌ های هوشمند به کار نمی‌رود. آن‌ها نیازمند فضای زیادی هستند، در حالی که اولویت کاهش ضخامت دستگاه‌ها برای گوشی‌سازان بسیار بیشتر است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. 4 سال و نیم پیش،ارباب تکنولوژی با معرفی نوت اج گفت که این زبان طراحی بعدها باعث میشه بقیه برندها بهش رجوع کنن
    دمت گرم سامسونگ که گوشیها رو از ظاهر تکراری نجات دادی

  2. ظاهرش جذاب نیست اینطوری خدا کنه تغیرش بده