اپلیکیشن هیوندای برای کنترل خودرو های این شرکت با ساعت هوشمند

اگر ماشین شما ساخت کمپانی هیوندای است و علاوه بر این از کاربران محصولات پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند هستید یک خبر خوب برای شما در CES از راه رسیده است.

نرم افزار Blue Link با تمامی ساعت های هوشمندی که دارای سیستم عامل Android Wear هستند سازگاری کامل دارند از جمله این ساعت ها می توان به , Moto 360 LG G Watch R , ,ASUS ZenWatch Sony SmartWatch 3 اشاره کرد .هیچ نوع محدودیتی از نظر مسافت وجود ندارد و از هر مکانی که باشید می توانید خودرو را کنترل کنید.

به طور مثال می توانید از طریق ساعت هوشمند موتور ماشین را خاموش و روشن کنید، درب های ماشین را باز و بسته کنید و یا کارهایی مانند روشن کردن چراغ ها و باز کردن سانروف را انجام دهید. کاربران از طریق این برنامه می توانند مکان ماشین خود را پیدا کنند و یا اینکه از امداد کمک بخواهند.

کاربران می توانند از طریق صدا نیز ماشین خود را تحت کنترل بگیرند، به طور مثال بگویند Star My Car یا Lock My Car.

این ویژگی به این صورت عمل خواهد کرد، ساعت های هوشند که سیستم عامل Android Wear را بر روی خود دارند با برنامه Blue Link در گوشی های هوشمند ارتباط برقرار می کند.

Blue Link در سال ۲۰۱۲ توسط هیوندای ارائه شد و اکنون در برخی مدل های ۲۰۱۵ این کمپانی مانند سوناتا، آزرا و جنسیس به کار گرفته شده است.

منبع: pocket-lint

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*