فعال سازی سرویس پیام پیشواز ایرانسل

برای اولین بار در ایران، سرویس “پیام پیشواز” توسط ایرانسل عرضه شد. با این سرویس جدید، مشترکین ایرانسل می‌توانند جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع‌رسانی در خصوص وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران تنظیم و روی صفحه نمایش تلفن همراه تماس‌گیرندگان خود، به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، عملکرد این سرویس مشابه سرویس آهنگ پیشواز است که با استفاده از آن، مشترکین با موسیقی مورد علاقه خود، به استقبال تماس گیرندگان می‌روند‌؛ با این تفاوت که با سرویس پیام پیشواز،‌ متن انتخابی مشترک، در تمامی تماس‌هایی که با شماره یا شماره‌های مورد نظر وی برقرار می‌شود، به‌صورت یک فلش، پیام روی تلفن مشترک تماس گیرنده ایرانسلی نمایش داده می‌شود. براین اساس، در حالیکه فرد تماس گیرنده با مشترک ایرانسل در انتظار پاسخگویی است، وی می‌تواند احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا یک جمله آموزنده را با او به اشتراک بگذارد و از این سرویس می توان به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که مشترکین ایرانسل، قادر به پاسخگویی نیستند استفاده کنند. همچنین مشترکین ایرانسلی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند نیز می‌توانند از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین المللی استفاده کنند.

مزایای سرویس پیام پیشواز:

در حالیکه فرد تماس گیرنده با شما در انتظار پاسخگویی است، شما می‌توانید احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا حتی یک لطیفه را با او به اشتراک بگذارید.
از این سرویس می توانید به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که قادر به پاسخگویی نیستید استفاده کنید.
اگر قصد عزیمت به خارج از کشور را دارید نیز می‌توانید از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین المللی استفاده کنید.

ویژگی های سرویس پیام پیشواز ایرانسل:

امکان ثبت نام یا لغو سرویس و یا تنظیم وضعیت، از طریق ارسال پیامک، استفاده از سرویس را بسیار آسان نموده است.
از طریق پورتال اینترنتی این سرویس جدید، می توانید پیام های گوناگون را برای مخاطبان متفاوت، در زمان های متفاوت، تنظیم نمایید.
امکان تعریف لیست مجاز استفاده از سرویس: شما می توانید با قراردادن شماره های موردنظر در این لیست، از این سرویس تنها برای آن دسته از مخاطبین خود که نامشان در لیست ذکر شده استفاده کنید.
امکان تعریف لیست غیر مجاز: با قراردادن شماره‌های موردنظر در این لیست، می توانید به طور خودکار از ارسال عبارت به شماره‌هایی که مایل نیستید پیام پیشواز شما را دریافت کنند، اجتناب نمایید.

فعال سازی سرویس:

برای استفاده از سرویس می توانید عبارت”OZV” را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. پس از آن، امکان خواهید داشت عبارت انتخابی خود را تنظیم کرده و از سرویس استفاده نمایید.

برای غیرفعالسازی سرویس، عبارت “LAGHV” را به ۸۵۸۵ پیامک کنید.

برای تنظیم عبارت انتخابی، می توانید عبارت مورد نظر را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این صورت، عبارت پیامک شده جایگزین عبارت قبلی (در صورت وجود) خواهد شد. لازم به ذکر است ثبت نام و استفاده از این سرویس هم اکنون تنها از طریق پیامک امکان پذیر است و پورتال اینترنتی سرویس به زودی در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

هزینه:

هزینه استفاده از سرویس معادل۵۰۰۰ ریال به صورت ماهانه است که فرصت انتخاب ۳۰ پیام پیشواز را به شما می‌دهد. پس از پایان مهلت یک ماهه، برای ادامه استفاده از سرویس ضروریست مجددا درخواست اشتراک نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. سلام ، پیشواز خریدم ولی بوق میزنه چکار کنم چ وضعشه؟

  2. سلام من سرویس پیشواز فعال کردم ولی بوق میزنه ینی چی اخه این چ وضعشه

  3. باید عبارت LAGHV را تایپ کنی با حروف بزرگ و بفرسی به ۸۵۸۵ بعد اس میاد و این سرویس لغو می شه
    من انجام دادم شد
    یا علی

  4. لطفا راهنمایی کنید غیر فعال کنم

  5. سلام من سرویس پیام پیشوار رو فعال نکردم خودب خود فعال شده هر کاری هم میکنم غیر فعال نمیشه ی هفته نشده ۴۵۰تومان شارز منو میخورن از این بابت خیلی ناراحتم لطفا کاری کنید

  6. Salam..man matne payam pshvaz entekhab kardamo b 8585 ersal kardam.hala in payam pishvazo be ahomare morede elaghe chejuri ersal konam?