مسابقات اینترنشنال 2019

مسابقات اینترنشنال 2019 با تکرار قهرمانی تیم OG به پایان رسید

مسابقات اینترنشنال 2019 با رقابت دو تیم Liquid و OG به پایان رسید. در نهایت تیم OG توانست با تکرار پیروزی خود در مسابقات International سال 2018، باری دیگر قهرمان بزرگ‌ترین تورنومنت ورزش‌های الکترونیک شود.

مسابقات اینترنشنال 2019 که لقب بزرگ‌ترین گردهمایی ورزش‌های الکترونیک را یدک می‌کشد، روز گذشته با رقابت دو تیم Liquid و OG به کار خودش پایان داد. برای آن‌هایی که نمی‌دانند، International نام بزرگ‌ترین تورنومنت بازی دوتا 2 است که هر ساله توسط کمپانی Valve برگزار می‌شود و در طول این رقابت‌ها، بزرگ‌ترین و بهترین تیم‌های دوتا 2 در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. مسابقات اینترنشنال امسال نیز توانست باری دیگر رکورد جوایز بزرگ‌ترین گردهمایی ورزش‌های الکترونیک را با رقم سرسام‌آور سی و چهار میلیون دلار بشکند. رقمی که چیزی بالغ بر پانزده میلیون و ششصد دلار از آن به پیروز این رقابت‌ها تعلق می‌گیرد.

قهرمان مسابقات اینترنشنال 2019 مشخص شد

پس در یک جمله می‌توان گفت، مسابقات اینترنشنال 2019 یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای ورزش‌های الکترونیک سال بود که تیم‌های بزرگی را در مقابل یکدیگر قرار داد تا بر سر این جایزه شگفت انگیز به رقابت بپردازند. رقابتی که نهایتا با تکرار پیروزی تیم OG به پایان رسید. تیمی که برای اولین بار در تاریخ مسابقات اینترنشنال توانست دو ساله به صورت پیاپی جایگاه قهرمانی را حفظ کند. نکته جالب ماجرا این است که امسال، تیم OG در فینال مسابقات اینترنشنال در مقابل تیم Liquid، قهرمان اینترنشنال سال 2017 قرار گرفت و توانست این تیم را با نتیجه فوق العاده رضایت‌بخش سه بر یک شکست دهد. تیم لیکویید پس از نتایج ضعیف خود در اینترنشنال سال 2018، امسال با قدرت به میدان رقابت‌ها بازگشته بود اما علی‌رغم تلاش‌های اعضای این تیم، آن‌ها موفق به عبور از سد تیم بزرگ OG نشدند.

البته فینال رقابت‌های اینترنشنال چندان هم بدون حاشیه نبود. بسیاری از طرفداران تیم Liquid پس از پایان مسابقه به نحوه برگزاری فینال مسابقات اعتراض کردند. از دید آن‌ها تیم Liquid در شرایطی غیر منصفانه به مصاف OG رفت. Liquid در همان روز سه رقابت سخت در مقابل تیم PSG LGD داشت و این تیم در کمتر از یک ساعت پس از پیروزی در مقابل حریفش، باید به مصاف یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های بازی دوتا 2 می‌رفت. بر این اساس، بازیکنان Liquid نتوانستند عملکرد رضایت‌بخشی در فینال مسابقات اینترنشنال 2019 از خودشان نشان دهند و این موضوع موجب خشم طرفداران شد.

با تکرار قهرمانی تیم OD برای اولین بار در تاریخ اینترنشنال، اعضای این تیم حالا در صدر پردرامدترین بازیکن ورزش‌های الکترونیک قرار گرفته‌اند. حقیقتی که نشان می‌دهد بازی دوتا 2 پس از گذشت چندین سال، هنوز هم یکی از محبوب‌ترین و درآمدزاترین بازی‌های مرتبط در زمینه ورزش‌های الکترونیک است. علاوه‌بر آن، امسال نیز به رسم همیشه از محل برگزاری دور بعدی مسابقات اینترنشنال رونمایی شد. به این ترتیب، اینترنشنال سال 2020 قرار است در شهر استکهلم برگزار شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. اینا مگه چی کار می کنن که همیشه برنده میشن

    • هر سال غیر از این تورنومنت تورنومنت های زیاد دیگه ای هم برگزار میشه که البته رقم جایزه اش به هیچ وجه به اینترنشنال نمیرسه ولی تیم های بزرگ توش هستن، OG امسال کل تمرکزشو روی اینترنشنال فقط گذاشت و جوابم گرفت البته اونا تونسته بودن هیرو های متای این پچ رو خوب پیدا کنن و ازش استفاده کنن و البته مید پلیرشون تاپسون هم عالی بود تو این تورنومنت و یکی از دلایل قهرمانی مجددشون بود

  2. لامصبا خوب هرسال پول میزنن جیب