سرفیس های 2019 مایکروسافت

زمان معرفی سرفیس های ۲۰۱۹ مایکروسافت مشخص شد

زمان معرفی سرفیس های ۲۰۱۹ مایکروسافت مشخص شد. مایکروسافت در این رویداد از دیوایس‌های جدید خود نظیر سرفیس لپ تاپ ۳ ٬ سرفیس پرو ۷ و سرفیس بوک ۳ پرده برداری خواهد کرد.

مایکروسافت تاریخ برگزاری رویداد سخت افزاری بزرگ بعدی خودش را اعلام کرد. ۲ اکتبر (۱۰ مهر ماه) تاریخیست که مایکروسافت برای رونمایی از دیوایس‌های جدید خود در نیویورک سیتی اعلام کرده است. اما این رویداد کمی متفاوت از گذشته برگزار خواهد شد. مایکروسافت از هشتگ‌های خاصی همراه با لوگوی ویندوز در دعوتنامه‌های ارسالی برای خبرنگاران استفاده کرده است که شاید به آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ اشاره داشته باشد.

سرفیس های 2019 مایکروسافت

سرفیس های ۲۰۱۹ مایکروسافت

ما نباید از معرفی سخت افزارهایی همچون سرفیس لپ تاپ ٬۳ سرفیس پرو ۷ و سرفیس بوک ۳ در این رویداد ویژه متعجب شویم. ایربادهای سرفیس را هم باید به این جمع اضافه کنیم. کیبوردهای جدید و یک دکمه‌ی اختصاصی برای Office می‌تواند از مهم‌ترین مشخصه‌های سرفیس های ۲۰۱۹ مایکروسافت باشد.

علاوه بر این٬ اگر لپ تاپ/تبلت مجهز به نمایشگر دوگانه مایکروسافت با کدنام Centaurus آماده‌ی رونمایی باشد هم می‌توانیم پیش‌نمایشی از آن را در این رویداد داشته باشیم. انتظار می‌رود این دیوایس جذاب از ویندوز لایت مایکروسافت که سال آینده آماده بهره‌برداری می‌شود٬ برخوردار باشد. آیا مایکروسافت می‌تواند در این رویداد ما را شگفت زده کند؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*