گارمین و معرفی سه ساعت هوشمند مجهز به GPS در CES 2014

بازار محصولات پوشیدنی مانند بازار گوشی های هوشمند داغ داغ است. امروز کمپانی گارمین سه مدل ساعت هوشمند متفاوت را معرفی کرده است. نام این ساعت ها عبارت است از: Fenix 3، Epix و Vivoactive.

 The Fenix 3

 این ساعت یک ساعت GPS است. این ساعت سیستم GLONASS روسیه را پشتیبانی می کند. علاوه بر این سنسور ضربان قلب بر روی آن وجود دارد و می تواند قدم های شما را شمرده و شما را از خواب بیدار کند. صفحه نمایش این ساعت رنگی است و پشتیبانی از اپ جدید Connect IQ نیز پشتیبانی می کند.

garmin-fenix3

این ساعت می تواند دوچرخه سواری، شنا و اسکی شما را نیز مانیتور کند. در استخر این ساعت فاصله شنا کرده  و سرعت، در اسکی کردن سرعت و مسافت و میزان پایین رفتن را محاسبه خواهد کرد.می توانید برای کارهای روزانه خود یک شاخص تعیین کنید.

The Fenix 3 به قطب نما، بارومتر و ارتفاع سنج نیز مجهز است. قیمت این ساعت با بند مشکی و یا خاکستری 499.99 دلار، با سنسور ضربان قلب 549.99 دلار و با شیشه سفایر 599.99 دلار خواهد بود.

The Epix

garmin-epix

این ساعت شما را با نقشه ای که روی صفحه نمایش 1.4 اینچی لمسی آن نمایش داده می شود به خوبی راهنمایی خواهد کرد. نقشه ای که روی این ساعت قرار گرفته تا 1 سال قابلیت آپدیت دارد. حافظه داخلی این ساعت 8 گیگابایت است. علاوه بر نقشه دیجیتال، قطب نما و بارومتر در این ساعت قرار دارد. سنسور ضربان قلب یکی دیگر از ویژگی های این ساعت هوشمند خواهد بود. ساعت تا 50 متر به ویژگی ضد آب بودن مجهز است. این ساعت مانند نسخه قبلی از پلتفرم Connect IQ استفاده می کند و به همین خاطر می توانید به آن برنامه های جدید اضافه کنید. نوتیفیکیشن ها نیز از طریق بلوتوث به ساعت خواهند آمد. قیمت این ساعت 549.99 دلار خواهد بود.

 The Vivoactive

garmin-vivoactive

در بین این 3 مدل این نسخه از دیگران ساده تر و ارزان قیمت تر است. مانند نسخه های قبلی این مدل نیز از پلتفرم Connect IQ استفاده کرده و با همین پلتفرم می توانید برنامه های جدید را بر روی آن نصب کنید. صفحه نمایش این نسخه نیز رنگی است و بند آن قابل تعویض است. قیمت این ساعت 249.99 دلار و یا 299.99 دلار است.

منبع: macrumors

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*