دوربین موبایل 108 مگاپیکسلی

چهار گوشی شیائومی با دوربین موبایل ۱۰۸ مگاپیکسلی در راه است

شیائومی بعد از معرفی چند گوشی مجهز به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و رونمایی اولین گوشی دارای دوربین ۶۴ مگاپیکسلی، در حال توسعه چهار گوشی مجهز به دوربین موبایل ۱۰۸ مگاپیکسلی است.

شرکت شیائومی، در رقابت بین گوشی‌سازان بر سر افزایش رزولوشن دوربین‌های موبایل خود، پرچمداری می‌کند. این شرکت در سال جاری، یکی از اقتصادی‌ترین گوشی های هوشمندش را مجهز به سنسور دوربین موبایل ۴۸ مگاپیکسلی سونی عرضه کرد و اکنون طبق اخبار جدید، توسعه چهار گوشی هوشمند مجهز به دوربین موبایل ۱۰۸ مگاپیکسلی را در دستور کار قرار داده است.

این شرکت قدم به قدم جلو می‌رود. چندی پیش شاهد رونمایی گوشی ردمی نوت ۸ پرو به عنوان نخستین گوشی موبایل با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی بودیم. بعد از آن اعلام شد گوشی می میکس ۴ شیائومی می‌تواند سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی داشته باشد. طبق اخبار جدید، علاوه بر می میکس ۴، سه گوشی هوشمند دیگر با این دوربین در دست توسعه قرار دارند. این موضوع توسط توسعه‌دهندگان انجمن XDA کشف شد.

دوربین موبایل 108 مگاپیکسلی

کشف گوشی های دارای دوربین موبایل ۱۰۸ مگاپیکسلی

بر اساس کالبدشکافی کدهای نرم افزار گالری رابط کاربری اختصاصی شیائومی، MIUI، پشتیبانی از عکس‌های دارای رزولوشن ۱۰۸ مگاپیکسلی به چهار گوشی هوشمند این شرکت افزوده خواهد شد. اسم رمز این محصولات tucana ،draco ،umi و cmi است. اگر قرار نیست این گوشی های هوشمند به دوربین موبایل ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز شده و عکس‌هایی در این رزولوشن به ثبت برسانند، دلیلی برای افزوده شدن پشتیبانی از چنین عکس‌هایی در اپلیکیشن گالری آن‌ها وجود ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. امیدوارم گوشیش هم مثل دوربینش خوب باشه

  2. این شائومی خوبه؟جدیدا خیلی تعریفشو مشنویم

  3. والا من الان شیائومی دارم دوربینشم ۴۸مگاپیکسل هست عکس میگیری زووم میکنی پشمات میریزه چ برسه به این که ۱۰۸مگاپیکسل است