شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۲۰ شهریور ۹۸

شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۲۰ شهریور ۹۸ اعلام شد. شرکت ایران خودرو سمند ال ایکس EF7 بنزینی و دنا پلاس را به صورت اقساطی در روز چهارشنبه ۲۰ شهریور به بازار عرضه می‌کند.

شرکت ایران خودرو در ادامه طرح‌های فروش محصولات خود سمند ال ایکس EF7 بنزینی و دنا پلاس را به صورت اقساطی از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۰ شهریور به فروش می‌رساند. در این طرح فروش قیمت مصوب فروش سمند ال ایکس EF7 بنزینی ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت فروش دنا پلاس نیز ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است. این طرح فروش تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و موعد تحویل این خودروها نیز ۳۰ روزه (از تاریخ ارائه و تایید نهایی چک‌ها) خواهد بود. در ادامه شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۲۰ شهریور ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

شرایط ثبت نام:

  • مشتریانی قادر به ثبت نام در این طرح فروش خواهند بود که دارای چک‌های طرح سامانه صیاد بوده و هیچ‌گونه چک برگشتی نداشته باشند. به همین دلیل اطلاعات صادرکننده چک پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت توسط ایران خودرو اعتبارسنجی می‌شود و اگر صلاحیت لازم را داشت، ادامه فرایند برای مشتری ممکن خواهد بود. گفتنی است نتیجه این بررسی از سوی پیامک به اطلاع مشتری می‌رسد.
  • چک بازپرداخت اقساط با تاریخ درج شده در بخشنامه فقط از مشتری مالک قرارداد دریافت می‌شود و در این بخشنامه شرایط دریافت چک از شخص ثالث چون اقوام درجه یک و دو فراهم نیست و عنوان صادر کننده در این بخشنامه اشاره به مالک قرارداد دارد.
  • فک رهن سند خودرو نیز زودتر از موعد چک‌های برای تمامی خودروهای این طرح فروش امکان نخواهد داشت.

شرایط فروش ایران خودرو – ۲۰ شهریور ۹۸

نام خودرو دنا پلاس (کد ۷۰۳۰۹) سمند ال ایکس EF7 بنزینی (کد ۲۹۲۱۸)
رنگ قابل عرضه سفید سفید
قیمت مصوب فروش ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان
پیش پرداخت + ۹ درصد ۱۰۰ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان ۶۳ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان
تعداد چک‌ها ۱ ۱
مبلغ هر چک ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۸ میلیون و ۹۵۷ هزار تومان
تاریخ چک ۲۵ شهریور ۹۹
موعد تحویل ۳۰ روزه (از تاریخ ارائه و تایید نهایی چک‌ها)
کد برنامه فروش اعتباری ۹۵۹۴۱ ۹۵۹۴۲

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. واقعا که خودشون رو مسخره کردن با این فروش اسسسسقاطی خودشون.

  2. سلام ،خاک تو سر هر کسی که از کثافت های ایران خودرو و سایپا خرید کنه

  3. سلام . با این شرایط ثبت نام که فرد مشتری باید دسته چک داشته باشد .پس تکلیف ما که اصلا دسته چک نداریم چی میشه . باز هم میشه قانون رجبعلی خان .که یا باید پول داشته باشی یا زور گو وقلدور باشی . .

  4. با سلام . تکلیف ما که دسته چک نداریم چی خواهد شد یعنی نباید ماشین بخریم . این مورد از شرایط شما نشانه چیست . اگرثبت نام .فروش و تحویل دادن خودرو صحت داشته باشد واقعا بند بیخودی است که خریدار باید خودش چک داشته باشد . .متشکرم اشرفی از پردیس

  5. سلام باید برای خرید خودرو پیش فروش به نمایندگیها مراجعه کنیم. چون باید یه فقره چک بدیم.