فیلمبرداری 8K گوشی شیائومی

نخستین گوشی شیائومی با قابلیت فیلمبرداری ۸K در حال توسعه است

ظاهرا نخستین گوشی برند شیائومی با قابلیت فیلمبرداری ۸K در حال توسعه است. این گوشی می‌تواند با وضوح ۸K و در نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه‌ای به فیلمبرداری بپردازد.

بر اساس گزارش تازه منتشر شده از سوی ٬XDA-Developers شیائومی در حال توسعه‌ی یک گوشی با قابلیت فیلمبرداری ۸K و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه‌ای است. این اطلاعات در اپلیکیشن دوربین MIUI 11 نمایان شده است و در حالی که هنوز دیوایسی از این برند نمی‌تواند با وضوح ۸K فیلمبرداری کند٬ می‌تواند جالب توجه باشد. حتی گوشی شیائومی می میکس آلفا که با یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی همراه است نیز با وضوح حداکثری ۶K و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه‌ای فیلمبرداری می‌کند.

در حال حاضر تراشه‌های اگزینوس ۹۸۲۰ و ۹۸۲۵ از فیلمبرداری با وضوح ۸K در نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه‌ای پشتیبانی می‌کنند؛ بنابراین به نظر می‌رسد گوشی آینده ی شیائومی که از تراشه‌ی بعدی شرکت کوالکام پشتیبانی می‌کند٬ بتواند با چنین وضوحی به ضبط فیلم بپردازد. در حال حاضر تنها گوشی موبایلی در بازار که قادر به ارائه‌ی چنین قابلیتی است٬ گوشی نوبیا رد مجیک ۳ خواهد بود٬ اما دارای نرخ ۱۵ فریم بر ثانیه‌ای است. همچنین٬ شیائومی همچنان می‌خواهد به همکاری با سامسونگ برای بخش دوربین گوشی‌های خود ادامه دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. خوب طبیعیه شیائومی از سامسونگ میخره سامی هم از سونی☺

  2. واقعآ که یک برند عالی و درجه یک بوده و هست

  3. اوه لالا ۸k خیلیم عالی

  4. سنسورهای سامسونگ بنجل و بدرد نخوری هستن
    البته شیافومی بنجل هم حقش هست از سنسورهای بی کیفیت سامسونگ سبزی فروش استفاده کنه
    سنسور دوربین فقط و فقط سونی هست