بازی کال آف دیوتی موبایل برای اندروید و آی او اس منتشر شد

بازی کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) برای سیستم عامل اندروید و آیفون‌های دارای آی او اس ۹ به بالا منتشر شد. شما هم‌اکنون می‌توانید این بازی را دانلود و اجرا کنید.

بازی کال آف دیوتی موبایل که حاصل همکاری شرکت اکتیویژن و تنسنت (Tencent) است، هم‌اکنون در دسترس مخاطبان گوشی‌های هوشمند قرار گرفته است.

بازی کال آف دیوتی موبایل

بازی کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) منتشر شد 

نسخه موبایل Call of Duty همانند بازی پابجی موبایل، کامل رایگان بوده و محتویات جدیدی به صورت ماهیانه برای آن منتشر خواهد شد. این بازی قرار است رقیب سرسخت تازه‌ای برای آثار سبک بتل رویال موبایل باشد؛ با این برگ برنده که در آن شاهد حضور شخصیت‌های آشنا، مکانیک‌های مبارزه و لوکیشن‌های محبوب مجموعه کال آف دیوتی هستیم. طرفداران این سری بازی، بدون شک از نسخه موبایل آن نیز استقبال خواهند کرد.

طبق وعده اکتیویژن، این بازی نه تنها یک تجربه گیم پلی فوق‌العاده را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد بلکه همان حس و حال همیشگی مجموعه اصلی را خواهد داشت. با این حال، در مورد این بازی یک تبصره وجود دارد: برای اجرای بازی به یک گوشی نسبتا قدرتمند نیاز خواهد داشت. کسانی که قصد اجرای بازی بر روی اندروید را دارند، حداقل به ۲ گیگ رم و اندروید ۵.۱ به بالا نیاز خواهند داشت. برای دارندگان آی او اس، آیفون شما حتما باید دارای نسخه ۹ یا بالاتر باشید.

بازی کال آف دیوتی موبایل

در زمینه گیم پلی، کال آف دیوتی موبایل از ۶ مُد مختلف بهره می‌برد:

– حالت Free-For-All
– حالت Frontline
– حالت Team Deathmatch
– حالت Hardpoint
– حالت Domination
– حالت Battle Royale

همان طور که بالاتر هم ذکر شد، این بازی، شخصیت‌ها، مکانیک‌ها و اسلحه‌های مختلفی را از عناوینی همچون کال آف دیوتی: بلک اوپس و کال آف دیوتی: مدرن وارفر قرض گرفته است. شما در بازی شاهد حضور شخصیت‌های محبوبی همچون الکس میسون، توماس مریک و سایمون “گوست” رایلی هستید.

بازی کال آف دیوتی موبایل

بازی دارای شش کلاس مختلف نیز خواهد بود (مشابه بلک اوت)، هر کدام از این کلاس‌ها دارای مهارت‌ها و ویژگی‌های خاص خود هستند. شما قبل از ورود به بازی، می‌توانید اسلحه‌ها، آیتم‌ها و اسکین‌های مختلف را انتخاب کنید. همانند بازی پابجی موبایل، شما در اینجا هم قادر هستید لباس، چتر نجات و اسکین‌های مختلفی را خریداری کنید.

نقشه‌های اولیه بازی شامل Nuketown ،Crash ،Hijacked ،Crossfire ،Standoff و Killhouse می‌شود که بازیکنان نسخه‌های اصلی، کاملا با آن‌ها آشنایی دارند. اما پایان کار نیست و طبق وعده شرکت سازنده، در ماه‌های آتی، نقشه‌های جذاب تازه‌ای نیز به بازی اضافه خواهد شد.

تا اینجا، بازی پابجی موبایل یک پدیده بوده و باید دید واکنش بازیکنان به این بازی جدید چگونه خواهد بود. نسخه موبایل کال آف دیوتی هم‌اکنون به صورت رایگان در فروشگاه‌های پلی استور و اپ استور برای دانلود قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. ایم دیگه چه جور بازی هست