رونمایی بزرگترین تلویزیون جهان توسط شرکت چینی در نمایشگاه CES

شرکت چینی سازنده محصولات الکترونیکی از یک مدل تلویزیون جدید با نمایشگر خمیده رونمایی کرد که از فناوری فوق وضوح بالای ۴K استفاده کرده و ۱۱۰ اینچ است و به عنوان بزرگترین تلویزیون جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

شرکت TCL در آستانه بازگشایی نمایشگاه الکترونیک مصرفی در لاس‌وگاس آمریکا،در بیانیه‌ای همچنین از برنامه‌هایش برای نمایش یک تلویزیون ۵۵ اینچ ۴K دیگر خبر داد که دارای فناوری نقطه کوانتومی است.

tcl-110-inch-curved-uhd-tv-3

بزرگترین تلویزیون جهان موسوم به تلویزیون خمیده ۴K UHD 110 اینچی از نمایشگر ال‌سی‌دی با نور پس زمینه ال‌ای‌دی برخوردار بوده و تجربه‌ای سه‌بعدی را بدون استفاده از عینک‌های ویژه ارائه می‌دهد.

tcl-110-inch-curved-uhd-tv-4

مدل ۵۵ اینچی موسوم به تلویزیون نقطه کوانتومی ۴K UHD 55 اینچ از نانوبلورهای منتشر کننده نور موسوم به نقاط کوانتومی در نمایشگر ال‌سی‌دی برخوردار است که کیفیت تصویری بهتری را بدون هزینه‌های بالاتر در مقایسه با تلویزیون‌های OLED ارائه می‌کند.

نمایشگاه الکترونیک مصرفی که ویترین برتر فناوری مصرف‌کننده جهان محسوب می‌شود، روز گذشته (سه‌شنبه) در لاس‌وگاس بازگشایی شده و تا سه روز با شرکت بیش از ۳۶۰۰ شرکت از ۱۴۰ کشور جهان ادامه دارد.

منبع:gizmag    ترجمه:gadgetnews

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*