تماس روی گوشی اندرویدی

به زودی تماس روی گوشی اندرویدی خود را می‌توانید با کامپیوتر پاسخ کنید

به لطف اپلیکیشن “Your Phone” ویندوز ٬۱۰ شما به زودی قادر به پاسخ به تماس روی گوشی اندرویدی خود از طریق یک کامپیوتر خواهید بود. این قابلیت هم اکنون به صورت آزمایشی فعال شده است.

شاید تا به امسال پاسخ دادن به تماس گوشی‌ها از طریق کامپیوتر یک رویا به نظر می‌رسید٬ اما مایکروسافت در حال عملی کردن آن و ارائه به کاربران کامپیوترهای ویندوزی است. مدیریت تماس روی گوشی اندرویدی به زودی به لطف اپلیکیشن “Your Phone” ویندوز٬ از طریق کامپیوترها ممکن خواهد شد. شرکت ردموندی نسخه‌ی ۱۸۹۹۹ ویندوز ۱۰ را در اختیار کاربران Fast Ring اینسایدر قرار داده است که در میان پیشرفت‌ها و حل مشکلات نسخه‌ی گذشته٬ عملکرد تماس را نیز به عنوان یکی از بخش‌های قابل ارائه برای کاربران گوشی‌های اندرویدی اضافه کرده است.

Your Phone چگونه به تماس روی گوشی اندرویدی پاسخ می‌دهد؟

با متصل کردن گوشی به کامپیوتر٬ کاربر قادر خواهد بود تمام تماس‌های دریافتی خود را بدون نیاز به استفاده از گوشی هوشمندش مدیریت کند. مایکروسافت توضیح می‌دهد که این می‌تواند پاسخ به تماس‌ها٬ شماره‌گیری از طریق اپلیکیشن یا فهرست مخاطبان٬ رد تماس‌های دریافتی با استفاده از یک پیام متنی یا دسترسی به تاریخچه‌ی آخرین تماس‌های دریافتی باشد. علاوه بر این٬ امکان انتقال تماس بین کامپیوتر و گوشی٬ بدون هیچگونه قطعی نیز وجود دارد.

رابط کاربری این اپلیکیشن همانند اسکایپ است و ظاهری ساده و تمیز دارد. به منظور استفاده از تمام مزیت‌های جدید این اپلیکیشن٬ گوشی‌های هوشمند باید حداقل به اندروید ۷ نوقا مجهز باشند و کامپیوتر نیز به بلوتوث مجهز باشد. در حال حاضر این قابلیت فقط در اختیار کاربران برنامه‌ی ویندوز اینسایدر با آخرین بیلد ویندوز ۱۰ (بیلد ۱۸۳۶۲.۳۵۶) قرار گرفته است. به نظر می‌رسد برای آنکه مایکروسافت چنین قابلیتی را در اختیار عموم کاربران قرار دهد٬ مدت زمان بیشتری نیاز است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از آنکه چه زمانی قابلیت مدیریت تماس روی گوشی اندرویدی به یکی از نسخه‌های پایدار ویندوز ۱۰ اضافه می‌شود٬ در دست نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*