شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۲۴ مهر ۹۸

شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۲۴ مهر ۹۸ اعلام شد. در این طرح فروش خودروهای پژو پارس سال، پژو ۴۰۵ SLX، پژو ۲۰۶ صندوق دار و دنا پلاس از روز چهارشنبه ۲۴ مهر به فروش می‌رساند.

گروه صنعتی ایران خودرو خودروهای پژو ۲۰۶ صندوق دار، دنا پلاس، پژو پارس سال و پژو ۴۰۵ اس ال ایکس را به صورت اقساطی از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ به مشتریان عرضه می‌کند. در این طرح فروش قیمت دنا پلاس ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان، قیمت پژو ۴۰۵ SLX حدود ۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان، قیمت پژو پارس سال ۷۸ میلیون و ۸ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت پژو ۲۰۶ صندوق دار نیز ۸۰ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۴۰۰ تومان خواهد بود. موعد تحویل تمامی این خودروها ۳۰ روزه (از تاریخ ارائه و تایید نهایی چک‌ها) اعلام شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۲۴ مهر ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

نکات مهم:

  • در این طرح فروش آن دسته از متقاضیانی که دارای چک‌های طرح سامانه صیاد بوده و هیچ‌گونه چک برگشتی نداشته باشند، اجازه ثبت نام خواهند داشت. همچنین اطلاعات صادرکننده چک بعد از پرداخت پیش پرداخت مورد اعتبارسنجی قرار می‌گیرد و اگر شرایط لازم را دارا باشد، قادر به انجام ادامه فرایند ثبت نام خواهد بود.
  • چک بازپرداخت اقساط با تاریخ درج شده در بخشنامه فقط از مشتری صاحب قرارداد اخذ می‌شود و در این طرح فروش شرایط دریافت چک از شخص ثالث درجه یک و دو وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه به صاحب قرارداد اشاره خواهد داشت.
  • در این بخشنامه فروش فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای تمامی محصولات این بخشنامه مقدور نیست.
  • ثبت‌نام‌کنندگان حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز بعد از ایجاد قرارداد باید چک را به نمایندگی ارائه دهند، اگر در موعد مقرر شده چک ارائه نشود، قرارداد مشتری به صورت یکطرفه از طرف شرکت ایران خودرو باطل شده و وجه پرداختی به مشتری برگشت داده می‌شود.

شرایط فروش ایران خودرو – ۲۴ مهر ۹۸

نام خودرو دنا پلاس پژو ۴۰۵ اس ال ایکس پژو پارس سال پژو ۲۰۶ صندوق دار
رنگ قابل عرضه سفید، مشکی، خاکستری، آبی رویال سفید سفید، مشکی، خاکستری سفید، مشکی، خاکستری
قیمت مصوب فروش ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان

 

۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان ۷۸ میلیون و ۸ هزار و ۴۰۰ تومان ۸۰ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۴۰۰ تومان
مبلغ پیش پرداخت+۹ درصد ۱۰۰ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان ۶۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان ۷۰ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان ۷۲ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان
تعداد چک ۱ ۱ ۱ ۱
مبلغ هر چک ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۸ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان ۹ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان ۱۰ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان
تاریخ چک ۲۵ مهر ۹۹
موعد تحویل ۳۰ روزه (از تاریخ ارائه و تایید نهایی چک‌ها)
کد برنامه فروش اعتباری ۹۶۲۲۳ ۹۶۲۲۴ ۹۶۲۲۵ ۹۶۲۲۶

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. قیمت ها واسه فروش قطعی هست یا در زمان تحویل؟

  2. همش الکی میگن دنا پلاس ۱۴۰میلیونع نه ۱۱۰

  3. مگه ایرانخودرو ورشکست نشد😕