کالبدشکافی گلکسی فولد

کالبدشکافی گلکسی فولد ؛ نگاهی به قطعات داخلی گوشی منعطف سامسونگ

ویدیوی کالبدشکافی گلکسی فولد (Samsung Galaxy Fold) به ما نشان می‌دهد که قطعات داخلی گوشی منعطف سامسونگ چگونه در کنار هم قرار گرفته‌اند.

سامسونگ گلکسی فولد (Samsung Galaxy Fold) گوشی منعطفی است که یک نمایشگر کوچک در بیرون و یک نمایشگر بزرگ تبلت‌مانند در داخل خود دارد. پیش از این، گلکسی فولد در تست‌های مقاومت آسیب دیده بود و انتقادات زیادی به مقاومت و طراحی آن به خصوص عملکرد لولاهای آن شده بود. اکنون می‌خواهیم این گوشی منعطف را کالبدشکافی کنیم تا ببینیم در دل این گوشی تاشو چه می‌گذرد.

پیش از این سامسونگ توضیحاتی درباره مهندسی به کار برده شده در ساخت گوشی انعطاف پذیر خود ارائه داده بود و حالا ما با مشاهده این ویدیوی کالبدشکافی می‌توانیم نحوه ساخت آن و چگونگی قرارگیری قطعات داخلی این گوشی در کنار هم را ببینیم. در داخل گوشی دو باتری دیده می‌شوند که انرژی مورد نیاز را تامین می‌کنند. همچنین می‌توانیم سازوکار جذاب لولاها را ببینیم که از چند بخش تشکیل شده است. کابل‌های روبانی، بوردها و عایق مسی از دیگر اجزایی هستند که در کالبدشکافی گلکسی فولد به چشم می‌خورند. همچنین پنل نمایشگر داخلی که از نوع منعطف است،‌ بسیار ظریف و باریک بوده و به آسانی جدا می‌شود.

در ادامه می‌توانید ویدیوی کامل کالبدشکافی سامسونگ گلکسی فولد را در گجت تی وی مشاهده کنید:

ویدیوی کالبدشکافی گلکسی فولد سامسونگ

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*