اندروید 10 برای گلکسی اس 8

سایت گیک‌بنچ توسعه‌ی اندروید 10 برای گلکسی اس 8 را تایید می‌کند٬ اما نه از سوی خود سامسونگ!

سایت گیک‌بنچ در حالی امتیازهایی از یک گوشی Galaxy S8 را به نمایش گذاشته است که اجرا کننده‌ی اندروید 10 بوده است. آیا این می‌تواند تاییدی بر توسعه‌ی اندروید 10 برای گلکسی اس 8 از سوی خود سامسونگ باشد؟

بسیاری از کاربران در سراسر جهان سخت در انتظار عرضه‌ی آپدیت اندروید 10 برای گلکسی اس 8 سامسونگ هستند. اما متاسفانه سامسونگ معمولا بیش از دو به‌روزرسانی بزرگ را حتی برای پرچمداران خود نیز منتشر نمی‌کند. اندروید 9 پای نیز دومین به‌روزرسانی نرم افزاری بزرگی بود که برای گوشی گلکسی اس 8 منتشر شده بود. بنابراین نباید امیدی به دریافت به‌روزرسانی اندروید ۱۰ توسط این دیوایس داشت. اما سایت امتیازگیری گیک‌بنچ چیز دیگری را نشان می‌دهد و می‌تواند صاحبان این گوشی را امیدوار نگه دارد!

ما در سایت گیک‌بنچ نسخه‌ای از گوشی گلکسی S8 سامسونگ را دیده‌ایم که نشان می‌دهد سیستم عامل اندروید ۱۰ روی آن نصب شده است. این فهرست مربوط به 9 اکتبر است٬ درست سه روز قبل از آن که سامسونگ نخستین نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۱۰ را برای گوشی‌های خانواده گلکسی اس 10 خود عرضه کند. بنابراین می‌توان گفت که رام این دستگاه حاضر شده در گیک‌بنچ٬ مبتنی بر اولین نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۱۰ توسعه پیدا کرده توسط سامسونگ نیست.

توسعه اندروید 10 برای گلکسی اس 8 از سوی سامسونگ نیست!

در حال حاضر هیچ رام سفارشی برای گوشی گلکسی اس 8 وجود ندارد که اجرا کننده‌ی اندروید ۱۰ باشد. بنابراین٬ به نظر می‌رسد که شخصی قصد داشته این رام را پیش از عرضه در سایت بنچمارک‌گیری گیک‌بنچ آزمایش کند. بعید به نظر می‌رسد خود سامسونگ رسما قصد داشته باشد چنین به‌روزرسانی را منتشر کند!

حداقل می‌توانیم بگوییم که ما هیچ نشانه‌ای از سوی شرکت سامسونگ در ارتباط با توسعه‌ی این به‌روزرسانی را تا بدین لحظه مشاهده نکرده‌ایم.