مقایسه گوشی های آیفون

تماشا کنید: مقایسه گوشی های آیفون از ابتدا تاکنون (بخش دوم)

در این ویدیو می‌توانید تمامی گوشی های آیفون که تاکنون ساخته شده است را با یکدیگر مقایسه کنید. در بخش دوم، از آیفون 6 تا آیفون 11 پرو را مشاهده می‌کنید.

ما در گجت نیوز تصمیم داریم در سه بخش و با سه ویدیو تمامی گوشی های آیفون که از ابتدا تاکنون عرضه شده‌اند را مقایسه کنیم. در بخش اول جعبه‌گشایی آیفون 2G یا آیفون 5s را مشاهده کردید و حالا به سراغ بخش دوم می‌رویم. در این ویدیو می‌توانید جعبه‌گشایی و معرفی کوتاه آیفون 6، آیفون 6 اس، آیفون 7، آیفون 7 پلاس، آیفون 8، آیفون ایکس (آیفون 10)، آیفون ایکس اس و آیفون 11 پرو را مشاهده کنید و با ویژگی‌های این گوشی‌ها بیشتر آشنا شوید.

اپل در طی این سال‌ها روند فوق‌العاده‌ای را طی کرده و تغییرات مهمی را در هر نسل از گوشی‌های خود اعمال کرده است که با دیدن آن می‌توانید شگفت‌زده شوید. در بخش سوم و نهایی این مطلب نیز به زودی به سراغ مقایسه 14 گوشی آیفون از ابتدا تاکنون می‌رویم. در ادامه می‌توانید بخش دوم مقایسه گوشی های آیفون از آیفون 6 تا آیفون 11 پرو را مشاهده کنید.

ویدیوی مقایسه گوشی های آیفون 6 تا آیفون 11 پرو

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. خعلی خوب بود دمتون گرم

  2. چقدر این ویدیو جذاب بود

  3. بیصبرانه منتظر 11 گوشی برتر میمونم ولی هیچ کدوم طعم کار کرد با 3GS , 4 ,5S رو ندارن و هیچ کدوم به سورپرایز ایفون X نمیرسن.