محبوب ترین پیام رسان

محبوب ترین پیام رسان های اندرویدی در جهان از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ (گجت تی وی)

محبوب ترین پیام رسان های اندرویدی در جهان کدامند؟ در این مطلب می‌توانید با پرطرفدارترین پیام رسان‌ها از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ آشنا شوید.

در دنیای امروز کمتر کسی را می‌توان یافت که در فضای مجازی فعال نباشد و از پیام رسان‌ها و شبکه های اجتماعی استفاده نکند. به خصوص پیام رسان‌ها که سریع‌ترین، راحت‌ترین و ارزان‌ترین راه ارتباطی میان کاربران هستند و به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. در این میان، برخی پیام رسان‌ها در بعضی کشورها طرفداران بیشتری دارند؛ مثلا در کشور ما پیام رسان واتس اپ محبوبیت زیادی دارد و تلگرام نیز با وجود فیلتر شدن، هنوز جزو محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی در ایران است. هر یک از پیام رسان‌ها هم با ویژگی‌های خاص خود، کاربران را به سوی خود جذب می‌کنند و کاربران با توجه به نوع نیاز خود، یکی از این مسنجرها را انتخاب می‌کنند.

اکنون قصد داریم محبوب ترین پیام رسان های اندرویدی جهان را در طی سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ بررسی کنیم و ببینیم در هر یک از این سال‌ها چه پیام رسانی بین کاربران پرطرفدارتر بوده است. همانطور که در این ویدیو مشاهده می‌کنید، زمانی اسکایپ محبوبیت بیشتری نسبت به رقبا داشت، اما اکنون واتس اپ و فیس بوک مسنجر با اختلاف کم در صدر محبوب‌ترین‌ها قرار دارند. تلگرام هم که در ایران خیلی محبوب است، در جهان در رتبه‌های پایین‌تری دیده می‌شود. در ادامه، ویدیوی محبوب ترین پیام رسان های جهان را در گجت تی وی مشاهده می‌کنید:

ویدیوی محبوب ترین پیام رسان های اندرویدی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه