سامسونگ گلکسی اس 11 ای1

سامسونگ گلکسی اس ۱۱ ای باتری ۳۷۳۰ میلی‌آمپرساعتی خواهد داشت

سامسونگ گلکسی اس ۱۱ ای ماه فوریه (چهار ماه دیگر) معرفی خواهد شد؛ مثل همیشه شایعات زیادی در مورد پرچمدار جدید شرکت کره‌ای منتشر شده و امروز مشخص شد که ظاهرا ظرفیت ۳۷۳۰ میلی‌آمپرساعت برای اس ۱۱ ای در نظر گرفته‌شده است.

سامسونگ گلکسی اس ۱۱ ای پرچمدار بعدی سامسونگ است که به زودی رونمایی خواهد شد. تا کنون حرف و حدیث زیادی در مورد این پرچمدار وجود داشته است. اخیرا وب‌سایت SafetyKorea اطلاعاتی را در مورد باتری اس ۱۱ ای با شماره مدل EB-BG980ABY منتشر کرد. ظاهرا این باتری قرار است در یکی از اسمارت‌فون‌های سامسونگ با شماره مدل G980 استفاده شود. از طرفی شماره گلکسی اس۱۰ ای، SM-G970 بود و منطقی به نظر می‌رسد که برای گلکسی اس ۱۱ ای شماره مدل G980 تعیین شده باشد.

در گزارش SafetyKorea، عکسی منتشره شده که با وجود کیفیت پایین تصویر می‌توان عدد ۱۴.۳۶ وات‌ساعت را از آن متوجه شد و با توجه به اینکه باتری ۳.۸۵ ولت است، ظرفیت آن ۳۷۳۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد بود.

سامسونگ گلکسی اس11اگر اطلاعات به همین شکل باشد، احتمالا شاهد ظرفیت باتری حدود ۳۸۰۰ تا ۳۹۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهیم بود. باتری گلکسی اس۱۰ای ظرفیت ۳۱۰۰ میلی‌آمپرساعتی داشت که ظاهر نسل بعدی آن با ۲۰ درصد افزایش ظرفیت روانه‌ی بازار خواهد شد.

گلکسی اس ۱۱ ای قرار نیست فقط یک نسخه‌ی بزرگتر با ظرفیت باتری بیشتر از نمونه اس۱۰ باشد. این گوشی یک نسخه‌ی به طور کامل باز طراحی شده از آن خواهد بود.

برخی از شایعات دلیل بزرگ‌تر شدن ظرفیت باتری را صفحه نمایش ۹۰ مگاهرتز و مودم ۵G اس ۱۱ ای می‌دانند که باعث افزایش مصرف آن خواهد شد. برخلاف مدل ۲۰۱۹ که تکنولوژی ۵G تنها در نمونه خاصی از آن استفاده شده بود، تمامی مدل‌های گلکسی اس ۱۱ ای از ۵G یشیبانی خواهند کرد.

از سوی دیگر اسم رمز ماژول دوربین گلکسی اس ۱۱ ای نیز اطلاعاتی را مشخص می‌کند اما در این مورد هیچ چیزی روشن نیست. اسم رمز این ماژول هابل است که اشاره روشنی به زوم اپتیکال ۵ برابری آن است. گذشته از این، هابل براساس نام تسلکوپ فضایی انتخاب شده که نشان از یک دوربین فوق‌العاده قدرتمند برای گلکسی اس ۱۱ ای دارد.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این رندره مال اس۱۱ هست زاشتبن؟