گوشی‌‌های سامسونگ

گوشی‌‌های سامسونگ بالاترین آمار عرضه را در سه ماهه سوم امسال داشته است

گوشی‌‌های سامسونگ درحال‌حاضر پروفروش‌ترین محصولات در بازار اسمارت‌فون‌ها هستند. براساس گزارشی از IDC، این شرکت کره‌ای موفق شده بیشترین‌ آمار عرضه را در فصل سوم سال میلادی به نام خود ثبت کند.

گوشی‌‌های هوشمند سامسونگ همچنان پرفروش‌ترین محصولات بازار هستند. شرکت کره‌ای موفق به فروش ۷۸.۲ میلیون اسمارت‌فون شده و رشد سالانه ۸.۳ درصدی را ثبت کرده است. سهم سامسونگ از بازار فروش گوشی‌های هوشمند به ۲۱.۸ درصد رسیده که قطعا با معرفی پرچمداران جدید سری گلکسی اس ۱۱، افزایش خواهد یافت.

بعد از خواب عمیق بازار جهانی گوشی‌هلای هوشمند، در حال حاضر این صعنت دوباره با رشد مواجه شده است. براساس گزارش IDC، فروش اسمارت‌فون‌ها با رشد ۰.۸ درصدی مواجه است. در سه ماهه سوم سال جاری میلادی، فروش گوشی‌های هوشمند در جهان به رقم ۳۵۳.۳ میلیون دستگاه رسیده که در مقایسه با فروش ۳۵۵.۶ میلیون واحدی سه ماهه سال گذشته، با رشد همراه بوده است. این آمار فروش، در مقایسه با سه ماهه دوم امسال نیز رشد ۸.۱ درصدی داشته است.

گوشی‌‌های سامسونگهواوی با فروش ۶۶.۶ میلیونی مقام دوم برترین فروشنده‌های گوشی‌ هوشمند را تصاحب کرده و این شرکت به سهم ۱۸.۶ درصدی از بازار رسیده است. این شرکت چینی، همچنین رشد فروش سالانه ۲۸.۲ درصدی را تجربه کرده است.

اپل با عرضه‌ی ۴۶.۶ میلیون دستگاه در رده‌ی سوم قرار گرفته و ۱۳ درصد از سهم این بازار را در اختیار دارد. شیائومی با افت ۳.۳ درصدی میزان عرضه نسبت به سال پیش مواجه شده و با فروش ۳۲.۷ میلیون گوشی‌هوشمند، در جایگاه چهارم قرار می‌گیرد. اوپو نیز با رشد ۴.۱ درصدی در امسال، ۳۱.۲ میلیون دستگاه عرضه کرده و پنجمین فروشنده برتر لقب گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. خوشحالم که این خبر رو میبینم و لذت میبرم از انتخابشون

 2. چقدر اون دوربینش که از بالا زده بیرون زشته، واقعا زشت ترین مکانیزم دوربین همین که سامسونگ طراحی کرده.

 3. بیشترین فروش سامسونگ به لطف و مرحمت جوجه کشی های سری Aهست که به مردم گداگشنه کشور هند فروخته در کل به این برند بنجل زیاد خوشبین نیستم و شک ندارم تا یکی دو سال دیگه فروشش کم و کمتر میشه

  • به برند منفور و فسیل سوتی هم بگو اگه عرضه داره اونم این کارها رو بکنه
   در سال ۱۰۰تا جاصابونی میسازه و فقط پشت ویترین بعضی از موبایل فروشی های یالقوز تپه دیده میشه…خخخخ
   سامسونگ برای دومین دهه سلطان خواهد ماند به کوری چشم حامل جون

 4. مردم با بی فکری تمام همشون سامسونگ میخرن