با سامانه ستاره ۱۰۰ مربع به تمامی خدمات اینترنت همراه اول دسترسی داشته باشید

سامانه جامع همراه اول در ارائه خدمات اینترنت سیار یا سامانه ستاره ۱۰۰ مربع (*۱۰۰#) این امکان را فراهم کرده تا مشترکان به راحتی و بدون هیچ مشکلی به خدمات اینترنتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

شرکت همراه اول با هدف دسترسی آسان مشترکان خود به تمامی خدمات اینترنتی، سامانه جامع ارائه خدمات اینترنت سیار یا ستاره ۱۰۰ مربع (#۱۰۰*) را طراحی و ساماندهی کرده است. چند ماه پیش، مدیرکل ارتباطات همراه اول اعلام کرده بود که این اپراتور برای آسان‌سازی دسترسی مشترکان و استفاده از کدهای USSD، از این پس تمامی خدمات اینترنتی خود را بر روی کد دستوری #۱۰۰* متمرکز کرده است.

قبل از آن هر یک از خدمات همراه اول با شماره‌گیری یک کد دستوری خاص به مشترکان ارائه می‌شد، اما اکنون تمامی این خدمات در سامانه ستاره ۱۰۰ مربع متمرکز شده و مشترکان می‌توانند به راحتی با شماره‌گیری کدهای ارائه شده در این سامانه، به تمامی خدمات مورد نیاز خود مانند استعلام و مشاهده باقی مانده بسته، بسته نامحدود شبانه، بسته های صبحانت، بسته های شبانت، بسته های ساعتی مدار فیروزه ای، بسته های ترکیبی و اینترنت همراهی دسترسی داشته باشند.

همراه اول به تازگی تصویر گرافیکی جدیدی را در رابطه با سامانه ستاره ۱۰۰ مربع منتشر کرده که کدهای دستوری تمامی خدمات اینترنتی این اپراتور در آن قابل مشاهده است. در جدول زیر می‌توانید جزئیات این کدها را مشاهده کنید:

خدمات کد دستوری
استعلام و مشاهده باقی مانده بسته ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۰ مربع
اینترنت همراهی (پیشنهاد ویژه برای هر مشترک) ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۲۱ مربع
بسته های ترکیبی (اینترنت، مکالمه و پیامک) ستاره ۱۰۰ ستاره ۵۲ مربع
بسته های ساعتی مدار فیروزه ای ستاره ۱۲۱ ستاره ۲ مربع
بسته های نامحدود شبانه ستاره ۱۰۰ ستاره ۳۳۲ مربع
بسته های صبحانت از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر ستاره ۱۰۰ ستاره ۳۳۱۲ مربع
بسته های شبانت از ۲ بامداد تا ۷ صبح ستاره ۱۰۰ ستاره ۳۳۱۱ مربع
بسته های ویژه مشترکان جدید ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۱۱ مربع
بسته های ۱ روزه ستاره ۱۰۰ ستاره ۳۱ مربع
بسته های ۷ روزه ستاره ۱۰۰ ستاره ۳۲ مربع
بسته های ۳۰ روزه ستاره ۱۰۰ستاره ۲ مربع
بسته های بلندمدت ستاره ۱۰۰ ستاره ۴ مربع
دوشنبه سوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع

همانطور که مشاهده می‌کنید،‌ با تجمیع تمامی خدمات اینترنتی مورد نیاز مشترکان در سامانه جامع خدمات اینترنت سیار همراه اول، مشترکان از سردرگمی نجات پیدا کرده و می‌توانند به راحتی به این خدمات دسترسی داشته باشند. همچنین در زیر می‌توانید تصویر گرافیکی منتشر شده توسط همراه اول برای این سامانه را مشاهده کنید و با ذخیره کردن آن در گوشی خود، هر موقع که به آنها نیاز داشتید، بدون هیچ مشکلی نیاز خود را برطرف کنید.

تصویر گرافیکی سامانه ستاره ۱۰۰ مربع

سامانه ستاره 100 مربع

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام چرا من بسته میخوام بگیرم میگه که امکان خرید بسته در حال حاضر نیست
    اعصابمو خرد.کرده