قطع اینترنت

آذری جهرمی: قطع اینترنت به ضرر مردم و نظام است، پیگیر اتصال اینترنت هستیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت قطع اینترنت به ضرر مردم و نظام است و ما پیگیر اتصال اینترنت هستیم که در همین رابطه شورای امنیت کشور نیز به‌زودی مجوزی را برای برقراری اینترنت صادر خواهد کرد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد اتصال اینترنت ملی در سراسر کشور عنوان کرد اینترنت ملی وجود خارجی ندارد. وی افزود شبکه ملی اطلاعات معادل قطع اینترنت نیست و در حقیقت قطعی اینترنت ایران به فعالیت شبکه ملی اطلاعات نیز آسیب می‌رساند.

واکنش آذری جهرمی به قطع اینترنت ایران

وزیر ارتباطات و اطلاعات در خصوص قطعی اینترنت ایران به صورت سراسری اظهار کرد قطع کردن اینترنت هم برای مردم و هم برای نظام ضررهای زیادی را به همراه داشته است و ما برای اتصال مجدد اینترنت در حال پیگیری هستیم. وی افزود در همین راستا به‌زودی شورای امنیت کشور مجوزی را برای برقراری اینترنت صادر خواهد کرد. آذری جهرمی در مورد پیشرفت شبکه ملی اطلاعات نیز اعلام کرد مردم می‌توانند قضاوت کنند که طی این روزها آیا خدمات داخلی آنها بر شبکه ملی با اختلال مواجه شده است یا خیر؟ وی افزود اگر زیرساخت شبکه ملی اطلاعات وجود نداشت، نمی‌توانستیم به خدمات ابری داخلی و سایر زیرساخت‌های مهم دسترسی پیدا کنیم و حتی امکان داشت ۲ میلیون راننده تاکسی اینترنتی با مشکل مواجه شوند یا بانک‌ها نمی‌توانستند به مردم خدمات رسانی کنند.

واکنش وزیر ارتباطات به ادعای سفیر آمریکا

اخیرا سفیر آمریکا در آلمان ادعا کرد به‌زودی برای مردم ایران اینترنت ارائه می‌کند که وزیر ارتباطات در واکنش به چنین ادعایی عنوان کرد:

ابتدا باید بگویم چنین ادعایی در حال حاضر امکان‌پذیر نخواهد بود، این برنامه‌ای است که در سال ۲۰۲۵ اجرا خواهد شد، اما بدانند ملت ایران به ادعای دروغین حمایت آمریکایی‌ها نیازی ندارد، دولت آمریکا همان دولتی است که طی چندین سال گذشته از هر اقدامی علیه ملت ایران فروگذار نکرده، اگر ادعای راستگویی دارید، داروی کودکان سرطانی ایرانی را چرا تحریم کرده‌اند؟ چرا در همین حوزه استارت‌آپهای ایرانی تحریم‌های گسترده‌ای اعمال کرده‌اند؟ اینترنت به زودی مجددا متصل می‌شود و دولت نیز اینترنت را همانند سال‌های اخیر توسعه می‌دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲۰ دیدگاه

 1. ب حساب خود برسید قبل از این ک ب حسابتان برسند.

 2. تاریخ ایران این همه بی کفایتی به خودش دیده بود ؟ 🙂

 3. خدایا ای کاش ایران به دنیا نمی امدم

 4. در چهارمین روز قطع اینترنت بسر میریم در حالی که سخنگوی دولت و وزیر ارتباطات مملکت در مورد برقراری اینترنت کشور تا یکی دوروز در برخی از نقاط کشور خبر دادن
  مثل همیشه دورویی!

 5. وزیری که هر ملتی آرزوی داشتن اون را داره

 6. یعنی وزیر رویاهای من تویی.اینو نمیگیری چی داشتی بگیرم،پیگیر هستیم

 7. اگر اینترنت وصل نشه، کلیه کشورهای اروپایی، سفیرانشون رو بیرون می کشند و قطع رابطه می کنند.

  البته جناب ترامپ هم میاد اینترنت ماهواره ای رو برای مردم ایران میاره و در نتیجه همراه اول و ایرانسل که متعلغ به طیف قلیل مسئولین هست، ورشکست میشن

  مسئولینی که تلاش می کنند تا کشور ایران رو ۱۴۰۰ سال عقب بکشند، فکر لونه موش باشند

  با سپاس

 8. جالبه واسه قطعش ۵دقیقه ای مجوز میگیرن
  واسه وصل ۵روز طول میکشه

 9. khodaeee vaziremon bayad raes jomhor besheee kheyli maaah hast

  ziadi ensaane khobiye

 10. یه جوری میگه پیگیر هستیم انگار وزیر تو این مملکت کاره ایه!

 11. فحش بدم به وزیر تایید میکنی ؟

 12. چه خوب این سری اونقدر قبیح شدن که نمیان بگن کشتی ای چیزی رد میشده و زده سیمها رو قطع کرده، آخه این چه کاریه شماها با مردم میکنید اونم ملتی که نون توی خون میزنن و به خورد خونوادشون میدن،شماها واقعا به اون دنیا هم اعتقاد دارید با این کارااتون؟؟ به ماها که هیچ در پیشگاه پروردگار عالم چطور میخواهید پاسخگو باشید؟؟؟ جواب خون اون شهدایی که دادیم و اون جوونهای دسته گلی که به عشق این مردم و به عشق وطنشون جنگیدن چی میخواهید بدین؟؟؟ قباحتم حدّی داره به مولا،شماها مگه دین و ایمون ندارید اگرم ندارید پس کجاست آزادگیتون؟ مگه نمیدونین از طریق همین اینترنت چقدر آدم دارن ارتزاق میکنن کی میخواد جوابگوی این همه ظلم و ستم به این مردم ستمدیده و مظلوم باشه؟؟؟ واقعا این جواب اعتماد مردم به شماهاست شماهایی که اونقدر خوار و خفیف شدید که با کوچکترین اعتراض به حقّی دست به هرکاری میزنید و حتی کوچکترین خوشی های این ملتو به گروگان میگیرید و خودتون روزی هزارتا دروغ از رسانه میلی تحویل مردم میدین و به راحتی هر مارکی خواستید به این مردم معترض میزنید مگه شماها نمیدونید بهتان زدن به این و اون پیش خدا نفرت انگیز از قتل نفسه…………دلم خیلی پُره ولی حرفام تکرایه و گوش شنوایی ام وجود نداره توی این مملکت ولی میشه از ستم هایی که به این ملت شده چندین جلد کتاب نوشت،ما که خیلی وقته از همه چیز و همه کس غیر از خود خدا قطع امید کردیم،خدا خودش به داد همه ما برسه….. ادمین بچاپ که اگه نچاپی شما هم نشون میدی دور از جونت نون به نرخ روز خوری و فرقی با اونایی که همچین رفتار رقّت انگیزی با ملشون میکنن نداری

 13. جهرمی جهرمی فیلترارو ور ندار