سری هواوی پی 40

سری هواوی پی ۴۰ در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی بدون خدمات گوگل معرفی می‌شود

طبق گزارش‌های منتشر شده، گوشی های سری هواوی پی ۴۰ (Huawei P40) در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی و عرضه می‌شود و احتمالا این گوشی‌ها نیز از خدمات گوگل استفاده نخواهند کرد.

غول تکنولوژی چینی یعنی هواوی در سال آینده میلادی سری گوشی های پرچمدار P40 را معرفی و عرضه خواهد کرد. گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر این که این سری پرچمدار در اوایل سال ۲۰۲۰ روانه بازار می‌شود. حتما می‌دانید که سری گوشی های هواوی میت ۳۰ به دلیل تحریم‌های آمریکا با مشکلاتی نظیر عدم دسترسی به اپلیکیشن‌های گوگل مواجه شد و به همین دلیل گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت مبنی بر این که هواوی ممکن است معرفی و عرضه سری پی ۴۰ (Huawei P40) را به تعویق بیندازد. با این وجود اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت نمی‌خواهد عرضه سری پی ۴۰ را به دلیل مشکلات خود با گوگل به تاخیر بیندازد.

تاریخ احتمالی معرفی سری هواوی پی ۴۰

برای شرکت‌های حوزه فناوری، دو نمایشگاه بزرگ و عالی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ برگزار می‌شود؛ یکی نمایشگاه CES 2020 که از ۷ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۷ دی ۹۸) آغاز می‌شود و دیگری کنگره جهانی موبایل یا MWC 2020 که از ۲۴ فوریه (۵ اسفند ۹۸) شروع می‌شود. با توجه به بازه زمانی به نظر می‌رسد CES 2020 برای معرفی سری P40 خیلی زود است. اگر هواوی بخواهد سری پی ۴۰ را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ عرضه کند، احتمالا باید در اواسط ماه فوریه و قبل از کنگره جهانی موبایل شاهد معرفی آن باشیم.

سری هواوی پی 40

فراموش نکنیم که سری هواوی میت ۳۰ بدون خدمات گوگل (Google Mobile Services) عرضه می‌شود. اگر همه چیز تا پایان سال همینطور باقی بماند، در این صورت سری P40 هم از خدمات گوگل استفاده نخواهد کرد. در حال حاضر گزارش‌هایی وجود دارد که هواوی اطمینان دارد محدودیت‌های گوگل به تدریج کمرنگ‌تر می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. بدون گوگل مفت نمی‌ارزه

  2. بابا جای این اخبار پیگیر اتصال اینترنت باشید
    شورشو دراوردن بخاطر ۴تا اشوبگر کل کسب کارملت داغون کردن

  3. دیگه گوگل رو لازم نداریم،نت نداریم که