قیمت گوشی

افزایش قیمت بنزین بر قیمت گوشی هیچ تاثیری ندارد؛ گران نخرید!

عضو هیئت‌مدیره و رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل گفت افزایش قیمت بنزین بر قیمت گوشی هیچ تاثیری ندارد و مردم تلفن همراه را گران نخرند.

قربانی، عضو هیئت‌مدیره و رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل با اشاره به اینکه این انجمن اخیرا جلسه فوق‌العاده‌ای را برگزار کرده است، عنوان کرد روز گذشته در انجمن واردکنندگان تلفن همراه جلسه فوق‌العاده‌ای را برگزار کردیم؛ چراکه با توجه به افزایش قیمت بنزین و جلوگیری از هر نوع سوءاستفاده‌ای از این شرایط می‌بایست برخی از موضوع‌ها را مورد بررسی قرار دهیم تا مردم گوشی های موبایل را به بهانه افزایش قیمت بنزین گران نخرند.

عدم تاثیر افزایش قیمت بنزین بر قیمت گوشی

رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل در ادامه بیان کرد افزایش قیمت بنزین هچ تاثیری بر قیمت موبایل نخواهد داشت؛ زیرا تجهیزات فناوری اطلاعات از جمله تلفن همراه جزو آن دسته از مواردی که قیمت بنزین بر آنها تاثیر می‌گذارد، نیستند.

افزایش قیمت ارز پس از مدت‌ها ثابت بودن

قربانی در ادامه بیان کرد پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت این سوخت، قیمت ارز نیز پس از مدت‌ها ثابت بودن دچار نوسان شد و روند افزایشی پیدا کرد. این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد تجهیزانی که به فناوری اطلاعات مربوط می‌شوند به قیمت ارز وابسته بوده و طی روزهای اخیر با افزایش روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومانی مواجه شدند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. عزیزم همون موقع که دولت داشت میگفت همه چی خوبه و اونا چقدر خوش حالن و مردم همیشه در صحنه بسیار راضی و همیشه خوشحال که توشه….! خیلی از کالاها وحشتناک قیمتش رفت بالا .