بهترین هدفون های معرفی شده در نمایشگاه CES 2015

در کنار تمام محصولات معرفی شده در نمایشگاه CES امسال ، شرکت های مختلف تولید کننده هدفون هم آخرین محصولات خود را در این نمایشگاه معرفی نمودند.در این مطلب شما را با بهترین هدفون های معرفی شده در نمایشگاه آشنا خواهیم کرد.با گجت نیوز همراه باشید.

Plattan ADV

coolest-headphones-of-CES-2015-1

این هدفون بی سیم می تواند کاملا خود را با شیوه زندگی تان سازگار شود. این هدفون ها بلوتوث 4.0 و عمر باتری 8 ساعته دارند. یک رابط کشویی فانتزی بر روی کاپ گوشی سمت چپ قرار گرفته که می توانید از دور پخش موسیقی را کنترل کنید. رابط کشویی بیش از سیستم اشاره (gesture) JBL عملی است چرا که باید کاپ گوشی را لمس کنید تا موسیقی را عقب و جلو کنید.
اشاره ی کششی ساده و حسی است: انگشتتان را به بجو بکشید تا به تراک بعد بروید، به عقب بکشید به تراک قبل می روید، بالا بکشید صدا زیاد می شود و پایین دا کم می شود. با یک ضربه کوچک موسیقی پخش، متوقف میشود و یا به تماس پاسخ داده می شود و با دو ضربه تماس متوقف می شود.
هدفون های Plattan ADV ویژگی ای دارند که باعث محبوبیت شان می شود و آن قابلیت جداکردن و شستن سربند و یک  ZoundPlug بیرونی است که اجازه می دهد دوستتان یک گوشی به آن وصل کرده و به موسیقی ای که شما گوش می دهید گوش بدهد. این هدفون ها در ژانویه ی 2015 در 10 رنگ و با قیمت 100 دلار به بازار عرضه می شوند.

Grind

coolest-headphones-of-CES-2015-2

پیداکردنی هدفونی باکیفیت و راحت که قیمتی مناسب هم داشته باشد کار ساده ای نیست. هدفون تازه ی شرکت با نام Grind و با قیمت پایین و تاثیرگذار 60 دلار در Q1 آغاز به کار می کند. Grind برای گذاشتن بر روی گوش و یا گردن سبک و بسیار راحت است و از سربندی با لایه های فوم آلومنیوم و بالشتک هایی که مانع از فشار به برخی نقاط می شود تشکیل می شود. این هدفون مفصل گردنده ندارد و کاپ هایش تا نمی شوند اما محورچرخششان به قدری هست که بتوان آنرا مناسب حال تنظیم کرد.

Mix360

coolest-headphones-of-CES-2015-3

شرکت ONvocal مدعی است که هدفون هایش صرفا فقط هدفون نیستند بلکه دیوایس های قابل شنود (hearable) هستند. واضح تر بگویم قابل شنود ترکیبی است از شنیدن و قابل پوشیدن. Mix360 بسیار جذاب است و به ما اجازه میدهد که صدای سه منبع مختلف: صدای موزیک،صدای محیط و صدای خودمان را با هم میکس کنیم و از این رو شما می توانید بسته به اینکه چه می خواهید و اینکه کجا هستید صدای ورودی را تنظیم کنید.
بعنوان مثال اگر در فرودگاه به انتظار پروازتان نشسته اید می توانید موزیک و صدای محیط را میکس کنید تا یک وقت از پروازتان جا نمانید.یا اگر تماس تلفنی دارید می توانید صدای خودتان را میکس کنید و اطمینان پیدا کنید که با صدای بلند با شخص پشت خط صحبت نمی کنید.
گرچه Mix360 تنها هدفونی نیست که امکان میکس کردن صداها را به شما می دهد اما تنها هدفون در نمایشگاه بود که اجازه می داد صدای خودت را بشنوی. Mix360 یک کیف گردن آویز دارد که باتری و میکروفون ها و earbud های بی سیم را که از گردن آویز به داخل گوش می رسد را در خود دارد. هدفون سیستم بلوتوث دارد. جالب است نه؟ این محصول امسال و با قیمت 349 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

BioSport

coolest-headphones-of-CES-2015-4

هدفون های ورزشی بسیاری در بازار وجود دارند اما از میان آنها BioSport جدید شرکت Audio از نادرترین گوشی هایی است که ضربان قلب را اندازه گیری می کند. شرکت اینتل نیز در ساخت این گوشی سهیم بوده است واز سنسورهای نوری ای که می توانند تغیرر در سلول های خونی را ببینند و ضربان قلب را به طور دقیق و با استفاده از یک الگوریتم تعیین کنند استفاده شده است. بنا به گفته ی شرکت گوش بهترین مکان برای اندازه گیری ضربان قلب است زیرا مکانی تاریک و تقریبا بی حرکت است (درست برعکس مچ دست). این هدفون نیازی به شارژ کردن ندارد و از باتری تلفن شما برای روشن کردن سنسورهای سبک اش استفاده می کند. این هدفون با اپلیکیشن هایی مثل Run Keeper (و بزودیMapMyFitness) کار می کند. هم اکنون می توانید این هدفون را با قیمت 149 دلار خریداری کنید.

 Backbeat Pro

coolest-headphones-of-CES-2015-5

هدفون های بلوتوث درنمایشگاه سی ای اس فراوان اند اما هدفون ها ی بی سیم  Pro Backbeat شرکت Plantronics را نمی توان چیز معمول و فراگیری دانست. این هدفون ها به رادیوی بلوتوثی کلاس 1 مجهز هستند که به آنها محدوده ای باورنکردنی بیش از 100 متر می دهد. تنها مساله موجود این است که این هدفون ها برای کار کردن باید با یک دیوایس بلوتوث کلاس 1 جفت شوند تا به این محدوده برد دست یابند و اکثر تبلت ها و اسمارت فون ها از رادیوهای بلوتوث کلاس 2 با محدوده های کوتاه تر استفاده می کنند.
با این همه Backbeat Proها هدفون های تاثیرگذاری هستند، حتی اگر نتوانید از محدوده ی بالای آن استفاده کنید. آنها به بازدارنده ی صدا مجهز هستند و می توانند صدای موسیقی را با صدای محیط میکس کنند و می توان به مدت 24 ساعت به شکل بی سیم از آن استفاده کرد. در سربند آن سنسورهایی تعبیه شده که هدفون متوجه می شود چه زمانی پوشیده شده است و هنگامی که در حال گوش دادن به موسیقی هستید و هدفون را از سرتان جدا کرده و کنار می گذارید موسیقی بصورت اتوماتیک متوقف می شود تا شما دوباره آنرا بر روی سر بگذارید و مجددا پخش شود. این هدفون در حال حاضر با قیمت مناسب 250 دلار به فروش می رسد.

هدفون های اسمارت Muzik

coolest-headphones-of-CES-2015-6

شرکت Muzik می گوید که نخستین و تنها هدفون اسمارت دنیا را تولید می کند. این هدفون دکمه های لمسی خازنی داشته و شما می توانید آنرا به اپ های اجتماعی مورد علاقه تان وصل کنید. با فشار یک دکمه می توانید موسیقی ای را که گوش می دهید با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یا بر روی توییتر و فیس بوک آنرا بروزرسانی کنید.
کانکشن های اجتماعی-رسانه ای تنها چیزی است که این هدفون ها را اسمارت می کند. بر روی هدفون سنسورهایی تعبیه شده که به شما این امکان را می دهد که با اشاره هدفون را کنترل کنید. اشاره هایی که این هدفون پشتیبانی می کند بیشتر به اشاره های کششی Urbanears شباهت دارد.

منبع: techhive

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*