با کیفیت ترین خودرو

با کیفیت ترین خودرو سال ۹۷ معرفی شد

شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد گزارشی از نتایج کیفیت محصولات خودروسازان داخلی منتشر کرد که بر اساس آن خودرو پژو ۲۰۰۸ با کیفیت ترین خودرو سال ۹۷ معرفی شد.

شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران، خودروهای سواری موجود در بازار ایران را در دسته‌های قیمتی مختلف بررسی و نتایج آن را تحت عنوان گزارشی منتشر کرده است. بر اساس این گزارش در دسته قیمتی یک خودروهای پژو ۲۰۰۸، مزدا ۳، سوزوکی گرند ویتارا توانستند از ۵ ستاره کیفی ۴ ستاره را دریافت کنند. در سطح قیمتی دو نیز خودروهای هایما اس ۷ اتوماتیک، هاوال اچ ۲، هیوندای آی ۲۰، هیوندای اکسنت و کیا سراتو موفق شدند ۴ ستاره از ۵ ستاره کیفی را از آن خود کنند. در سطح قیمتی دو علاوه بر این خودروها، خودروهای ام وی ام ایکس ۳۳، جک اس ۳، تیگو ۵ و جک اس ۵ موفق به دریافت کسب ۳ ستاره از ۵ ستاره کیفی شدند.

در سطح ۳ قیمتی فقط خودرو بسترن بی ۳۰ توانست ۴ ستاره کیفی را به دست آورد و خودروهای چری آریزو ۵، برلیانس H330 و چانگان CS35 توانستند ۳ ستاره کیفی را از آن خود کنند. همچنین در این سطح خودروهای ام وی ام ایکس ۲۲ و لیفان ایکس ۶۰ فقط ۲ ستاره کیفی را به دست آوردند. در سطح قیمتی چهار حدود ۲۴ خودرو مورد بررسی قرار گرفت که خودروهای پژو ۲۰۷، تندر پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر پلاس اتوماتیک، رنو ساندرو اتوماتیک و پارس تندر امتیاز ۴ ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در انتهای جدول سطح قیمتی چهار شاهد خودروهای ساینا، تیبا، تیبا ۲، پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند، سورن، دانگ فنگ اچ ۳۰، ام وی ام ۳۱۵ و دنا هستیم که فقط ۲ ستاره کیفی را به دست آوردند. همچنین در سطح قیمتی ۵ خودروهای خانواده پراید وجود دارد که تمامی خودروهای این خانواده توانستند ۲ ستاره کیفی را از آن خود کنند.

پژو ۲۰۰۸ با کیفیت ترین خودرو سال ۹۷ شد

در گزارشی که تحت عنوان نتایج ارزیابی خودروهای تولید داخل سال ۹۷ منتشر شده است، پژو ۲۰۰۸ با ۱۶.۲۶ امتیاز منفی به عنوان با کیفیت ترین خودرو سال ۹۷ انتخاب شد. در بخش وانت نیز پیکاپ فوتون با ۷۶.۱۹ امتیاز منفی لقب با کیفیت ترین وانت تولیدی در سال ۹۷ را از آن خود کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*