بازی Call of Duty Modern Warfare

بازی Call of Duty Modern Warfare پردانلودترین بازی شبکه پلی استیشن در ماه نوامبر شد

بازی Call of Duty Modern Warfare محبوب‌ترین اثر در ماه نوامبر برای دارندگان پلی استیشن ۴ بوده و بیشتر از هر بازی دیگری بر روی این کنسول دانلود شده است.

بازی Call of Duty Modern Warfare نوین بعد از ماه اکتبر، برای دومین بار پردانلودترین بازی شبکه پلی استیشن شد تا استودیو Infinity Ward بداند رویه درستی برای ادامه دادن مجموعه Call of Duty انتخاب کرده است. بازی‌های Star Wars Jedi: Fallen Order و Death Stranding هم در نخستین ماه انتشارشان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم محبوب‌ترین بازی‌های پی‌اس‌ان قرار گرفته‌اند.

بازی Need for Speed Heat با اینکه نقدهای مثبتی دریافت نکرد (میانگین امتیاز ۷۲ از ۱۰۰ بر اساس ۵۲ نقد بر روی پلی استیشن ۴)، اما هرچه نباشد یک Need for Speed است و عموم بازیکنان حس خوبی به تجربه آن دارند، در نتیجه خیلی جای تعجب ندارد که این اثر در رتبه چهارم قرار گرفته است. در جایگاه بعدی بازی تمام نشدنی GTA V را مشاهده می‌کنیم که ۸ رتبه بالاتر از بازی محبوب، موفق و صد البته جدیدتر راک‌استار یعنی Red Dead Redemption 2 ایستاده است.

در رتبه‌های ششم تا هشتم هم سه بازی ورزشی قرار گرفته‌اند که انتظار داریم در تعطیلات سال نو میلادی و ماه دسامبر همچنان به فروش خوب خود ادامه دهند و حتی فروش بیشتری نسبت به هفته‌های گذشته داشته باشند. God f War به عنوان تنها بازی انحصاری پلی استیشن در میان ۱۰ بازی پردانلود قرار گرفته است و بازی موفق The Outer Worlds که نامزد دریافت جایزه بهترین بازی سال از مراسم TGA 2019 هم بود، در مکان دهم جا خوش کرده است.

در انتها می‌توانید ۲۰ بازی پردانلود ماه نوامبر شبکه پلی استیشن را مشاهده کنید.

 1. Call of Duty Modern Warfare
 2. Star Wars Jedi: Fallen Order
 3. Death Stranding
 4. Need for Speed Heat
 5. Grand Theft Auto 5
 6. NBA 2K20
 7. EA Sports FIFA 20
 8. Madden NFL 20
 9. God f War
 10. The Outer Worlds
 11. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
 12. Marvel’s Spider-Man
 13. Minecraft: PlayStation 4 Edition
 14. Red Dead Redemption 2
 15.  Castle Crashers Remastered
 16. Days Gone
 17. EA Sports UFC 3
 18. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint
 19. Assassin’s Creed Odyssey
 20. Resident Evil 2

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

 1. منم دانلودش کردم عالیه