آیا میدانستید اپل در دهه ۹۰ میلادی هم یک ساعت مچی به بازار داده است ؟!

اپل واچ اولین تجربه اپل برای ورود به بازار گجت های پوشیدنی نیست. شاید در جریان نباشید اما اپل در دهه ۹۰ میلادی یک ساعت مچی عقربه ای طراحی کرده بود که ظاهری غیر رسمی داشت و رنگ های شاد و متنوعی در آن بکار رفته بود.

این ساعت که از یک صفحه گرد با حاشیه های آبی تشکیل شده بود، خبری از اعداد روی صفحه آن نبود و ظاهری عجیب و غیرمعمول داشت. اپل هرگز این ساعت را به صورت جداگانه به فروش نرساند اما به هر کسی که یک کامپیوتر مک می خرید یکی از این ساعت ها را به صورت هدیه تقدیم می کرد.البته ناگفته نماند که این ساعت با طراحی اپل و به سفارش این شرکت توسط شرکت معروف ساعت سازی QUARTZ ژاپن ساخته شده است.

ماه گذشته تعدادی از این ساعت ها در وب سایت originalapplewatch.com به فروش می رسید که هم اکنون همه موجودی آن به فروش رفته است. البته این ساعت تنها محصول غیرمتعارفی نبود که اپل در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی تولید کرد. در آن سال ها اپل محصولاتی را تولید کرده بود که حالا دیدن عکس های آن می تواند برای همه طرفداران این برند عجیب باشد.

original-apple-watch-1

در ویدئویی که در زیر مشاهده می کنید این ساعت به دست برخی از وبلاگ نویس ها و خبرنگارهای مشهور تکنولوژی رسیده و آنها نظر خود را درباره آن بیان می کنند.جالب است که هیچ کدام از این خبرنگاران این ساعت را نمی شناسند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*