سایپا کوییک آر

تصاویر رسمی سایپا کوییک آر منتشر شد؛ آخرین آمار تولید کوییک R توسط سایپا

گروه خودروسازی سایپا میزان تولید سایپا کوییک آر را به ۱۰۰ دستگاه در روز رسانده است تا در موعد مقرر این خودرو را به دست مشتریان برساند. در ادامه تصاویر رسمی سایپا کوییک R را مشاهده می‌کنید.

سایپا کوییک آر به دلیل ظاهر جوان‌پسند خود با استقبال زیادی مواجه شده است و در آخرین پیش فروش آن، شرکت سایپا به دلیل استقبال زیاد تحویل آن را به سال آینده موکول کرده است. سایپا کوییک R از ترکیب رنگی متفاوت بدنه و سقف بهره می‌برد که همین موضوع به جذابیت آن افزوده است. بر اساس آخرین آمار شرکت پارس خودرو در کمتر از ۳ ماه توانسته است میزان تولید این خودرو را به بیش از ۱۰۰ دستگاه در روز برساند تا یک رکود جدید را در تولید این محصول آن هم در یک مدت زمان کوتاه به ثبت برساند.

جدیدترین آمار تولید سایپا کوییک آر

سایپا کوییک آر

میزان تولید تولید خودرو سایپا کوییک آر با رنگ بدنه سفید و رنگ سقف مشکی تا به امروز به ۸۳۰ دستگاه و میزان تیراژ کوییک R با بدنه سفید و رنگ سقف قرمز نیز به ۹۹۴ دستگاه رسیده است. همچنین گروه خودروسازی سایپا موفق شد کوییک آر را با بدنه مشکی متالیک و سقف قرمز در تعداد ۴۱۸ دستگاه تولید کند که طبق زمان‌بندی اعلام شده از سوی این شرکت، به موقع به دست مشتریان می‌رسند. شرکت پارس خودرو نیز تا به امروز موفق شد مدل کوییک آر با بدنه قرمز متالیک و سقف مشکی را در تعداد ۱۳۲ دستگاه به تولید برساند. به طور کلی پارس خودرو تا به امروز حدود ۲۴۰۰ دستگاه از این خودرو را به تولید رسانده است.

سایپا کوییک آر

خودرو سایپا کوییک R هم‌اکنون در رنگ‌های بدنه سفید با رنگ مشکی، بدنه سفید و سقف قرمز، بدنه قرمز با سقف مشکی و بدنه مشکی با سقف قرمز در شرکت پارس خودرو به تولید می‌رسد، اما شرکت پارس خودرو قصد دارد در آینده‌ای نزدیک رنگ‌های شیری با سقف مشکی و آبی فیروزه‌ای با سقف مشکی این خودرو را نیز به تولید برساند. گفتنی است شرکت سایپا اخیرا تصاویر رسمی سایپا کوییک R را منتشر کرده است که در ادامه آنها را مشاهده می‌کنید:

تصاویر رسمی سایپا کوییک آر

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. والا ماشین خوشگلیه ای کاش امکاناتشم بیشتر میکردن تا قیمتش ب ۱۲۰تومن برسه و ب یه ماشین خوب تبدیل بشه