عینک هوشمند Bosch

عینک هوشمند Bosch معرفی شد؛ مثل یک عینک معمولی از صبح تا شب روی چشم شما!

عینک هوشمند Bosch با عملکردی متفاوت از تمام عینک های هوشمند موجود در بازار معرفی شد. این عینک کاملا مناسب استفاده‌ی روزمره‌ی کاربر است و هنگامی که روی چشم می‌گذارید٬ هیچکس نمی‌تواند آن را از یک عینک طبی معمولی تشخیص دهد.

مشکلی که باعث شده عینک های هوشمند نتواند عملکرد خوبی در بازار داشته باشند٬ در وجه‌های مختلفی است. بسیاری از این عینک‌ها آنطوری نیستند که کاربران بتوانند در تمام طول روز از آن استفاده کنند. مشکل دیگر٬ باتری آن‌ها است که اجازه نمی‌دهد بتوان در تمام روز از آن‌ها استفاده کرد. کمپانی Bosch به لطف سیستم “Light Drive” مشکل ناتوانی در استفاده‌ی روزمره از عینک های هوشمند را برطرف کرده است. به عینک هوشمند Bosch سلام کنید.

عینک هوشمند Bosch را بدون مشکل یک روز کامل به چشم بزنید

عینک هوشمند Bosch

سیستم The Light Drive ساخته شده برای عینک های هوشمند آنطور که بوش ادعا می‌کند٬ اولین راه حل استفاده‌ی روزمره‌ی عینک های هوشمند شفاف در جهان است. این سیستم که بوش طراحی کرده٬ با 30 درصد عمق کمتر نسبت به راه حل‌های دیگر٬ کوچک‌ترین سیستم است. در حالی که عمق آن کم است٬ سبک‌ترین سیستم با وزن کمتر از 10 گرم در بازار نیز هست.

این سیستم همچنین قادر به ارائه‌ی تصاویری شفاف و باکیفیت بالا٬ حتی هنگام قرارگیری در جلوی تابش مستقیم آفتاب است. گفته می‌شود بوش این نمایشگر را قصد دارد با خود به نمایشگاه بین‌المللی CES 2020 بیاورد. آنچیزی که بوش در لاس وگاس به نمایش درخواهد آورد٬ یک ماژول Light Drive با فناوری همه‌کاره خواهد بود.

عینک هوشمند Bosch

این فناوری شامل آینه‌های ٬MEMS عناصر اپتیکال٬ سنسورها و پردازش روی برد است. این سیستم ارائه کننده‌ی یک عینک با شفافیت کامل برای کاربر است و تقریباً برای دیگران همه چیز نامرئی خواهد بود. هیچ نمایشگر خارجی یا دوربین یکپارچه‌ای وجود ندارد که این دو مشکل اصلی سیستم‌های گذشته است. همچنین این سیستم با عینک‌های طبی برای دید صحیح کاربران نیز کار می‌کند و با لنزهای خمیده و اصلاح کننده نیز سازگار است.

بوش می‌گوید این سیستم مناسب استفاده‌ی روزمره است و می‌تواند پیام‌رسانی بدون دخالت دست را به کاربر ارائه کند. این راه حل ایده‌آل برای ناوبری٬ تماس و نوتیفیکیشن‌هایی نظیر هشدارها٬ یادآورهای تقویمی و پلتفرم‌های پیام‌رسانی است. این عینک‌ها می‌توانند به رانندگان کمک کنند در حالی که چشمشان به جاده دوخته شده است٬ بدون پرت شدن حواس توسط صفحه‌ی گوشی‌های هوشمند٬ از این طریق به اطلاعات مختلف دسترسی پیدا کنند. گفته می‌شود این سیستم تا سال 2021 به تولید انبوه خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چ باحاله فقط ای ماش فریم های متفاوتی داشته باشه