هواوی

هواوی در سال ۲۰۱۹ به رکورد فروش ۲۴۰ میلیون گوشی دست پیدا کرد

هواوی به عنوان غول تکنولوژی چینی توانست سال ۲۰۱۹ را با ثبت رکورد فروش ۲۴۰ میلیون گوشی به پایان برساند و در جدول بزرگترین تولیدکنندگان گوشی در رتبه دوم قرار بگیرد.

شرکت Huawei با عرضه ده‌ها مدل گوشی در دسته‌بندی‌های گوناگون، موفق شد بخش بزرگی از بازار گوشی های موبایل در سال ۲۰۱۹ را به دست بیاورد. این کمپانی از جمله معدود سازندگان گوشی های هوشمند در جهان محسوب می‌شود که سال مالی خوبی را گذرانده است. هواوی در سال ۲۰۱۹ بیش از ۲۴۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در بازارهای جهانی به فروش رسانده و گزارش‌ها نشان می‌دهد که با وجود محدودیت‌های اعمال شده و توسط آمریکا، این شرکت به رشد خود در بازارهای جهانی ادامه داده و در سال ۲۰۱۹ رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

جزئیات آمار فروش هواوی در سال ۲۰۱۹

با فروش بیش از ۲۴۰ میلیون دستگاه گوشی موبایل، هواوی با پشت سر گذاشتن اپل در جایگاه دومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان قرار گرفته است. آمارها از رشد ۲۰ درصدی فروش این شرکت نسبت به سال ۲۰۱۸ خبر می‌دهند. تا ماه اکتبر سال ۲۰۱۹، هواوی موفق به فروش بیش از ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند شده بود.

با توجه به گزارش Canalys Huawei از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، هواوی حدود ۴۰ درصد از کل بازار گوشی های هوشمند چینی را به نام خود ثبت کرده است. پیش‌بینی‌های اولیه نشان می‌داد رشد سالانه فروش هواوی حدود ۱۲ درصد باشد؛ اما این شرکت موفق به ثبت رشد ۲۰ درصدی در سال ۲۰۱۹ شد.

به دنبال افزایش سهم هواوی از بازار گوشی های هوشمند، شاهد گردش مالی گسترده این شرکت بودیم. رشد مالی این کمپانی حاکی از رشد ۱۸ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸ است؛ با وجود این رشد، درآمد سالانه هواوی به ۱۲۱.۷۲ میلیارد دلار رسیده که یک رکورد محسوب می‌شود.

شرکت هواوی به تازگی محصولات جدیدی را به سبد کالای خود افزوده است؛ از سری جدید لپ تاپ‌ها تا تلویزیون، گوشی های هوشمند جدید، گجت‌های پوشیدنی و… . در نتیجه می‌توان انتظار داشت حرکت رو به رشد این شرکت همچنان ادامه داشته باشد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

  1. فقط برای یک سال خیلی زیاده اونم فقط گوشی

  2. قشنگ معلومه اقتصادی و کمنیستی داره اداره میشه

  3. هنوز چند از از سال گذشته ۱۰ میلیون فروخته ؟؟؟

  4. فروش میان رده هاش بخصوص سری لایتش عالی بوده