هواوی

هواوی در سال 2019 به رکورد فروش 240 میلیون گوشی دست پیدا کرد

هواوی به عنوان غول تکنولوژی چینی توانست سال 2019 را با ثبت رکورد فروش 240 میلیون گوشی به پایان برساند و در جدول بزرگترین تولیدکنندگان گوشی در رتبه دوم قرار بگیرد.

شرکت Huawei با عرضه ده‌ها مدل گوشی در دسته‌بندی‌های گوناگون، موفق شد بخش بزرگی از بازار گوشی های موبایل در سال 2019 را به دست بیاورد. این کمپانی از جمله معدود سازندگان گوشی های هوشمند در جهان محسوب می‌شود که سال مالی خوبی را گذرانده است. هواوی در سال 2019 بیش از 240 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در بازارهای جهانی به فروش رسانده و گزارش‌ها نشان می‌دهد که با وجود محدودیت‌های اعمال شده و توسط آمریکا، این شرکت به رشد خود در بازارهای جهانی ادامه داده و در سال 2019 رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

جزئیات آمار فروش هواوی در سال 2019

با فروش بیش از 240 میلیون دستگاه گوشی موبایل، هواوی با پشت سر گذاشتن اپل در جایگاه دومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان قرار گرفته است. آمارها از رشد 20 درصدی فروش این شرکت نسبت به سال 2018 خبر می‌دهند. تا ماه اکتبر سال 2019، هواوی موفق به فروش بیش از 200 میلیون دستگاه گوشی هوشمند شده بود.

با توجه به گزارش Canalys Huawei از سه ماهه سوم سال 2019، هواوی حدود 40 درصد از کل بازار گوشی های هوشمند چینی را به نام خود ثبت کرده است. پیش‌بینی‌های اولیه نشان می‌داد رشد سالانه فروش هواوی حدود 12 درصد باشد؛ اما این شرکت موفق به ثبت رشد 20 درصدی در سال 2019 شد.

به دنبال افزایش سهم هواوی از بازار گوشی های هوشمند، شاهد گردش مالی گسترده این شرکت بودیم. رشد مالی این کمپانی حاکی از رشد 18 درصدی نسبت به سال 2018 است؛ با وجود این رشد، درآمد سالانه هواوی به 121.72 میلیارد دلار رسیده که یک رکورد محسوب می‌شود.

شرکت هواوی به تازگی محصولات جدیدی را به سبد کالای خود افزوده است؛ از سری جدید لپ تاپ‌ها تا تلویزیون، گوشی های هوشمند جدید، گجت‌های پوشیدنی و… . در نتیجه می‌توان انتظار داشت حرکت رو به رشد این شرکت همچنان ادامه داشته باشد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

۹ دیدگاه

 1. فقط برای یک سال خیلی زیاده اونم فقط گوشی

  (1)
 2. قشنگ معلومه اقتصادی و کمنیستی داره اداره میشه

  (0)
 3. هنوز چند از از سال گذشته 10 میلیون فروخته ؟؟؟

  (0)
 4. فروش میان رده هاش بخصوص سری لایتش عالی بوده

  (4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*