ایمن ترین خودروهای سال 2019

موسسه یورو انکپ ایمن ترین خودروهای سال 2019 را معرفی کرد

موسسه یورو انکپ ایمن ترین خودروهای سال 2019 را در کلاس‌های مختلف معرفی کرد که در این لیست نام خودروهای آئودی A1، رنو کلیو، تسلا مدل 3 و بی ام و سری 3 دیده می‌شود.

موسسه یورو انکپ که هر ساله ایمنی خودروها را مورد بررسی قرار می‌دهد، در سال 2019 نیز 55 مدل از محصولات خودروسازان مختلف جهان را بررسی کرده است که از میان آنها 41 خودرو موفق به کسب بالاترین رتبه‌های ایمنی شدند. این شرکت لیستی را تحت عنوان ایمن ترین خودروهای سال 2019 منتشر کرده است که در گروه ساب کامپکت یا سوپرمینی، خودروهای رنو کلیو و آئودی A1 توسط کارشناسان موسسه یورو انکپ به عنوان ایمن‌ترین‌ها معرفی شدند. در این کلاس خودرو فورد پوما نیز موفق به دریافت مدال نقره شد. همچنین در ردیف خودروهای خانوادگی کوچک نیز مرسدس بنز CLA موفق به کسب عنوان ایمن‌ترین خودرو شد و خودرو مزدا 3 در رتبه دوم جای گرفت.

ایمن ترین خودروهای سال 2019

در کلاس خودروهای بزرگ خانوادگی نیز دو خودرو تسلا مدل 3 و بی ام وی سری 3 توانستند به صورت مشترک عنوان ایمن‌ترین خودرو کلاس خودروهای بزرگ خانوادگی را از آن کنند؛ چرا که این دو خودرو در تست‌های انجام شده به یک اندازه امتیاز کسب کردند، هرچند در تست‌های موسسه یورو انکپ خودرو بی ام وی سری 3 در بخش حفاظت از عابران پیاده عملکرد بهتری داشته و تسلا نیز در سیستم‌های کمک‌راننده درخشان ظاهر شده است. در این کلاس خودرو اشکودا اکتاویا در جایگاه سوم قرار گرفت.

در کلاس خودروهای آفرود بزرگ خودرو الکتریکی تسلا مدل X به جایگاه نخست رسید و در جایگاه دوم نیز سئات تاراکو قرار دارد که از پلتفرم مشترک فولکس واگن تیگوان و اشکودا کودیاک بهره می‌برد. در کلاس خودروهای آفرود کوچک، خودرو سوبارو به عنوان ایمن‌ترین این بخش معرفی شد و دو خودرو فولکس‌واگن T-Cross و مزدا CX-30 به صورت مشترک مدال نقره را کسب کردند. در ردیف خودروهای هیبریدی و الکتریکی خودرو تسلا مدل 3 در رتبه نخست و تسلا مدل ایکس در رتبه دوم جای گرفت. موسسه یورو انکپ اعلام کرد برای انتخاب ایمن‌ترین خودروها، امتیازات تمامی خودروها را در 4 حوزه سیستم‌های کمک‌راننده، محافظت از عابرین پیاده، محافظت از کودکان و محافظت از بزرگسالان مورد بررسی قرار می‌دهد.

ایمن ترین خودروهای سال 2019

کلاسمقام اولمقاوم دوم
سوپر مینیآئودی A1 و رنو کلیوفورد پوما
خودروی خانوادگی کوچکمرسدس بنز CLAمزدا 3
خودرو خانوادگی بزرگتسلا مدل 3 و بی ام و سری 3اشکودا اکتاویا
خودرو آفرود بزرگتسلا مدل Xسئات تاراکو
خودرو آفرود کوچکسوبارو فورسترمزدا CX-30 و فولکس T-Cross
خودرو الکتریکی و هیبریدیتسلا مدل 3تسلا مدل X

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. در کلاس پرواز به سوی خدا هم در چهار بخش رتبه نخست در اختیار محصولات سایپا قرار گرفت.
    آقای نویسنده یا ترجمه نکن یا کامل ترجمه کن .:)