دسترسی به فروشگاه ویندوز مایکروسافت برای کابران ایرانی میسر شد

ظاهرا اخبار خوش مایکروسافتی برای کاربران ایرانی همچنان ادامه دارد.پس از انتشار خبر اضافه شده تقویم فارسی به ویندوز ۱۰ ، اکنون مایکروسافت به یکی دیگر از درخواست های ایرانی ها پاسخ داده و دسترسی به فروشگاه برنامه‌های ویندوز را نیز برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

دسترسی به فروشگاه برنامه‌های ویندوز ، یکی دیگر از خواسته های مطرح شده کاربران ایرانی در بخش صدای مشتری مایکروسافت است که به حدود ۴۹ هزار درخواست رسیده و اکنون مایکروسافت در پاسخ به حضور فعال ایرانی ها در این نظر خواهی مجدداً دسترسی به استور خود را برای ایرانیان مهیا کرده است.

با اینکه هنوز هیچکدام از این تغییرات برای نسخه‌ی نهایی ویندوز تأیید نشده‌و احتمال دارد که بازهم شاهد محدودیت در فروشگاه مایکروسافت باشیم ، اما تا اینجای کار مایکروسافت به خوبی به درخواست کاربران ایرانی پاسخ مثبت داده که نشانه اهمیت بازار ایران برای این کمپانی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دو مشکل دارم در گوشی لومیا۵۵۰ … اول فروشگاه اعمال نمی شود ودرمیاد اشکال از طرف ما وهمچنین یوتیوب مینویسه به صفحه وب دسترسی نداریم…..اما مشکل دوم واتساب بعضی وقتها روی صفحه درنمیاد.!! خیلی کند مثل سیستم اندروید نیست وهمچنین عکس وفیلم روی شبکه دانلود نمیکنه وای فای میخواد