سریال بهتره با ساول تماس بگیری

سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) برای فصل ششم و پایانی تمدید شد

شبکه AMC سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) را برای فصل ششم تمدید و اعلام کرد این مجموعه تلویزیونی محبوب با شش فصل به کار خود پایان خواهد داد.

بیش از 18 ماه از آغاز فصل چهارم سریال Better Call Saul می‌گذرد و باور کنید برای دیدن فصل جدید نیاز است سری به آرشیو سریال‌هایمان بزنیم و اتفاقات این مجموعه را دوباره مرور کنیم! شبکه AMC چندی قبل اعلام کرد پخش فصل پنجم سریال بهتره با ساول تماس بگیری از 4 اسفند 1398 آغاز می‌شود و قسمت دوم این مجموعه در 5 اسفند پخش خواهد شد و پس از آن سه‌شنبه‌ها به مدت 8 هفته می‌توانیم به تماشای ماجراهای جیمی بنشینیم. حالا AMC اسپین-آف بریکینگ بد را برای فصل ششم و پایانی تمدید کرده است.

فصل پنجم بهتره با ساول تماس بگیری 13 قسمت خواهد داشت و اواخر سال جاری میلادی و سال 2021 فیلم‌برداری و شروع جدی ساخت آن آغز می‌شود و احتمالا در بهار 1400 شاهد پخشش از شبکه AMC باشیم. پیتر گولد به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان این مجموعه اعلام کرده است:

ما بیش از این نمی‌توانیم سپاسگذار هوادارن و منتقدینی باشیم که سبب شدند این ماجراجویی میسر شود. ماه آینده کار بر روی فصل ششم و پایانی را آغاز خواهیم کرد.

خبر خوشحال کننده دیگر در مورد این مجموعه برای اغلب طرفداران تایید بازگشت شخصیت هنک شریدر در فصل پنجم است و علاوه‌بر او احتمالا شاهد بازگشت چند شخصیت محبوب دیگر از سریال بریکینگ بد خواهیم بود.

۱۰ دیدگاه

 1. تلان شبکه amcپخشش میکنه ما چطور میتونیم نگاهش کنیم

  (0)
 2. ممنون از محمد سعید خزایی بابت زحمتش

  (1)
 3. با 13قسمت میخوان سر و تهش رو جمع کنند

  (0)
 4. از اون سریال های نچسبه چند قسمت دیدم و ولش کردم

  (-3)
 5. عالی شد،خیلی سریال خوبیه

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*