گوشی‌های خانواده هواوی پی 40

تاریخ عرضه گوشی‌های خانواده هواوی پی ۴۰ رسماً اعلام شد

به گفته مدیر عامل هواوی، این شرکت قصد دارد مدل‌های پرچمدار جدید خود یعنی خانواده هواوی پی ۴۰ را در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۰ (۷ فروردین ۱۳۹۹) وارد بازار کند.

با انتشار اطلاعات مختلف در مورد مشخصات پرچمداران جدید هواوی، کاربران اکنون به اطلاعاتی در رابطه با تاریخ عرضه محصولات این سری نیاز دارند. اطلاعات منتشرشده نشان می‌دهد که پرچمداران سری هواوی پی ۴۰ هواوی در تاریخ ۲۶ مارس (۷ فروردین ۱۳۹۹) وارد بازار چین خواهد شد. با این وجود، این سری در بازارهای منتخب خارج از چین نیز عرضه خواهد شد.

اگر به یاد داشته باشید، هواوی در ۲۶ مارس سال گذشته، سری پی ۳۰ را در پاریس عرضه کرد. بر اساس گزارش‌ها، این شرکت چینی به احتمال زیاد نسل جدید مدل‌های پرچمدار خود را در همین روز عرضه خواهد کرد. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان در مورد صحت این اطلاعات نظر داد. باید صبر کنیم و ببینیم.

گوشی‌های خانواده هواوی پی ۴۰

سری جدید مدل‌های پرچمدار هواوی در سه مدل پی ۴۰، پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ لایت عرضه خواهد شد. البته همانطور که در اینجا اشاره کردیم، احتمالا شاهد حضور مدل پریمیوم نیز خواهیم بود. گوشی‌های هوشمند جدید هواوی از نمایشگر تمام صفحه با طراحی حفره‌ای استفاده می‌کنند. اگرچه هواوی پی ۴۰ و پی ۴۰ لایت از طراحی مرسوم استفاده خواهند کرد، اما پی ۴۰ پرو از طراحی نمایشگر هیپربولوئید بهره خواهد برد. علاوه بر این، دو مدل اول به تراشه اختصاصی هواوی کایرین ۹۹۰ مجهز خواهند شد.

هواوی پی 40

در بخش دوربین، پی ۴۰ دارای سه دوربین در قسمت عقب خواهد بود. این در حالی است که مدل پرو از امکانات بیشتری در این بخش برخوردار خواهد بود. مدل پی ۴۰ پرو مجهز به حسگر اصلی ۶۴ مگاپیکسل، یک حسگر ۲۰ مگاپیکسل اولترا واید، یک حسگر ۸ مگاپیکسل تله فوتو و همچنین دوربین ToF ساخت شرکت لایکا خواهد بود. علاوه بر این، انتظار داریم که شاهد حضور لنز پریسکوپی دوگانه در مدل پرو باشیم. به این ترتیب امکان زوم اپتیکال تا ۱۰ برابر برای این دستگاه وجود خواهد داشت. در مورد مشخصات پی ۴۰ لایت هنوز اطلاعات مشخصی منتشر نشده است، اما قاعدتا باید دارای مشخصاتی پایین‌تر از مدل پی ۴۰ باشد.

همانطور که اشاره کردیم، سری جدید پرچمداران هواوی در تاریخ ۲۶ مارس وارد بازار خواهد شد. گوشی‌های جدید هواوی قرار است با همان طراحی موسوم به «هرگز ندیده شده» به همراه کیفیت دوربین بهتر و عملکرد بهتر معرفی شوند. در صورت انتشار اطلاعات جدید، شما کاربران عزیز گجت نیوز را در جریان قرار خواهیم داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*