آپدیت جدید شیائومی می 10

آپدیت جدید شیائومی می ۱۰ برای کاربران دردسرساز شد

تعدادی از کاربران بعد از دریافت آپدیت جدید شیائومی می ۱۰ با مشکل عدم بوت شدن دستگاه مواجه شده‌اند. بعد از خاموش شدن دستگاه در ادامه دریافت به‌روزرسانی، گوشی دیگر روشن نمی‌شود!

بر اساس گزارش تعدادی از کاربران، بعد از دریافت آپدیت سیستم بتای ۲۰.۳.۴ گوشی شیائومی می ۱۰ دیگر بوت نمی‌شود. شیائومی به دریافت فیدبک مشابه از تعدادی از کاربران اقرار کرده است. بعد از دریافت آپدیت جدید شیائومی می ۱۰ و ارتقا به MIUI 20.3.4، که اکنون در مرحله بتا قرار دارد، تصویری سیاه روی نمایشگر ظاهر شده و گوشی دیگر قادر به بوت شدن نخواهد بود. شیائومی با پی بردن به موضوع، انتشار به‌روزرسانی نرم افزار اخیر برای پرچمدار سال ۲۰۲۰ خود را متوقف کرد.

آپدیت جدید شیائومی می 10

حتی با نگه داشتن دکمه پاور برای چند ثانیه همچنان قادر به روشن کردن گوشی نخواهید بود. شرکت Xiaomi در پی ریشه‌یابی مشکل و رفع سریع آن است. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد بر اساس فیدبک‌های دریافت شده از گروهی از کاربران به خاطر بروز مشکل، در پی دریافت جدیدترین به‌روزرسانی گوشی شیائومی می ۱۰، انتشار آن متوقف و تلاش برای یافتن دلیل مشکل آغاز شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خاک بر سرت با این اپدیت دهی چرتت برم وقتی میگم شیافومی بنجل و بی کیفیت هست به خاطر همین مشکلات و خرابی هایی که به دنبال میاره نمونه اش همین رابط کاربری کپی سازی شده از اپل هست
    خبر فوق العاده خوب و مسرت بخشی بود