گوشی نوکیا 5.3

تصاویر واقعی گوشی نوکیا ۵.۳ با دوربین چهارگانه فاش شد

گوشی نوکیا ۵.۳ یکی از میان‌رده‌های جدید این برند محسوب می‌شود. مجهز شدن به دوربینی چهارگانه برای میان‌‌رده‌ای در حد Nokia 5.3 قابلیت بسیار جالب است!

یک ماه قبل، مشخصات گوشی جدید نوکیا با اسم رمز کاپیتان آمریکا فاش شد. این گوشی را به احتمال زیاد همان نوکیا ۵.۳ مورد انتظار قلمداد کردیم. به تازگی تصاویر گوشی نوکیا ۵.۳ در دنیای واقعی منتشر شده‌اند.

به ادعای کاربر منتشرکننده این عکس‌ها، گوشی Nokia 5.3 از تراشه اسنپدراگون ۶۶۵ قدرت گرفته و دوربین اصلی آن دارای دو سنسور ۲ مگاپیکسلی کمکی، یکی از نوع ماکرو و دیگری عمق میدان، خواهد بود. پنل پشتی شیشه‌ای نبوده و دو گزینه رنگ شنی و آبی برای آن ارائه خواهد شد.

اچ ام دی گلوبال، شرکتی که حق استفاده از نام نوکیا برای ساخت گوشی هوشمند را خریداری کرده است، در روز نوزدهم مارس (بیست و نهم اسفند) یک رویداد برگزار کرده و تعدادی گجت اندرویدی جدید معرفی خواهد کرد. انتظار داریم یکی از این محصولات نوکیا ۵.۳ باشد. شرکت نام برده تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره این گوشی در اختیارمان قرار نداده است، اما طبق اخبار قبلی، دوربین اصلی آن چهارگانه بودن و دارای یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی رنگی، یک سنسور ۵ مگاپیکسلی با لنز اولترا واید و دو سنسور ۲ مگاپیکسلی کمکی خواهد بود. تصاویر جدید منتشر شده از گوشی، مجهز شدنش به دوربین چهارگانه را تایید می‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. طراحی کریه المنظری داره