آپدیت iOS 13.4

تاریخ انتشار آپدیت iOS 13.4 و iPadOS 13.4 اعلام شد

آپدیت iOS 13.4 و iPadOS 13.4 به زودی برای گوشی های هوشمند و تبلت‌ های شرکت اپل منتشر می‌شوند. این شرکت زمان عرضه سیستم عامل جدید برای گجت‌های آی او اسی را اعلام کرد.

اپل به‌روزرسانی جدیدی برای پلتفرم موبایل خود توسعه داده است؛ آپدیت iOS 13.4 و iPadOS 13.4 روز بیست و چهارم مارس (پنجم فروردین) برای گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد منتشر خواهند شد. از جمله ویژگی‌های مهم آن‌ها افزوده شدن پشتیبانی از ترک پد محسوب می‌شود. به این ترتیب می‌توان از مجیک کیبورد که همراه با یک ترک پد ساخته شده است، برای گشت و گذار راحت در رابط کاربری بهره برد.

پیش از این، در صورت اتصال یک ترک پد اکسترنال به تبلت‌های آیپد، به منظور استفاده از آن‌ها با محدودیت رو به رو بودید، اما در iPadOS 13.4 این ویژگی در سرتاسر رابط کاربری پشتیبانی می‌شود. حتی برای برخی اپلیکیشن‌های آی او اسی، یک سری ویژگی منحصربه‌فرد و مربوط به ترک پد در نظر گرفته شده است.

آیپد پرو ۲۰۲۰ به صورت پیش‌فرض مجهز به نسخه جدید سیستم عامل آی او اس ۱۳ عرضه شد. همراه با رونمایی از آن، شاهد معرفی یک کیبورد اکسترنال جدید برای تبلت اپل بودیم. مهمترین ویژگی این کیبورد علاوه بر مجهز شدن به لولایی با توانایی فاصله دادن نمایشگر تبلت از سطح، داشتن یک ترک پد است. به لطف عرضه آپدیت نرم افزاری جدید، کاربران آیپد پروهای سال گذشته نیز می‌توانند از گجت جدید با نام مجیک کیبورد استفاده کنند.

آپدیت iOS 13.4

اپل اعلام کرد امکان استفاده از مجیک ترک پد و مجیک ماوس با همه آیپدها وجود دارد. کاربران آیپد پرو ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی سال ۲۰۱۹ خوش شانس‌تر بوده و امکان بهره برده از مجیک کیبورد مخصوص آیپد پرو ۲۰۲۰ نیز بعد از دریافت به‌روزرسانی جدید برایشان میسر خواهد شد. گفتنی است اپل نسخه ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی مجیک کیبورد را به ترتیب ۲۹۹ دلار و ۳۴۹ دلار قیمت‌گذاری کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*