بسته اینترنت رایگان

فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان برای 600 هزار معلم

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد بسته اینترنت رایگان 20 گیگابایتی که به دستور وزیر ارتباطات برای معلمان در نظر گرفته شده بود، برای 600 هزار معلم فعال شد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اخیرا به اپراتورها دستور داده بود تا برای معلم‌ها 20 گیگابایت اینترنت رایگان اختصاص دهند. در همین رابطه حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد این بسته هدیه برای 600 هزار معلم فعال شد. در ادامه جزئیات این بسته هدیه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نحوه شناسایی معلمان برای ارائه بسته هدیه اینترنت

معاون وزیر ارتباطات در این خصوص بیان کرد این بسته اینترنتی 20 گیگابایتی به دستور وزیر ارتباطات برای معلمان در نظر گرفته شد و آنها می‌بایست برای دریافت آن در سایت وزارت ارتباطات ثبت‌نام می‌کردند. وی افزود آخرین فرصت معلمان برای ثبت نام تا ساعت 15 عصر روز گذشته بود که حدود 600 هزار معلم توانستند این هدیه را دریافت کنند.

اپراتورهای موبایل در این هدیه چه سهمی داشتند?

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد سهم مشارکت سه اپراتور کشور در این طرح افزود سهم همراه اول از این بسته اینترنت حدود 440 هزار، ایرانسل 133 هزار و رایتل نیز 11 هزار نفر است. وی افزود همچنین حدود 200 نفر نیز در شبکه‌های مجازی دیگری سهم داشتند.

چه زمانی بسته‌ها فعال‌سازی شدند؟

حسین فلاح جوشقانی افزود اپراتور رایتل از روز گذشته بسته‌های خود را برای معلمان فعال کرد و بسته‌های همراه اول و ایرانسل نیز تا ظهر امروز فعال شدند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. درسته که معلما خیلی قشر زحمت کشی هستند و …
    ولی مگه فقط اونا قرنطینه اند و نیاز به اینترنت دارن