محصولات صادراتی ایران خودرو

عرضه محصولات صادراتی ایران خودرو با آپشن‌های بیشتر در بازار منطقه

مدیرعامل شرکت آپکو گفت محصولات صادراتی ایران خودرو با آپشن‌های بیشتر در بازار منطقه عرضه خواهند شد تا بتوانیم سهم مناسبی از این بازارها را کسب کنیم.

کیوان وزیری، مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) اعلام کرد در سال جهش تولید قصد داریم فعالیت این شرکت را برای ارائه قطعات آپشن در محصولات صادراتی ایران خودرو توسعه دهیم.

آپشن‌های بیشتر در محصولات صادراتی ایران خودرو

مدیرعامل شرکت آپکو در ادامه بیان کرد هدفمان این است که سهم مناسبی از بازارهای منطقه را کسب کنیم و به همین دلیل در سال جاری قطعات آپشن را به کشورهای همسایه صادر خواهیم کرد. وی افزود شرکت آپکو قصد دارد بر اساس روحیه و گروه سنی افراد، محصولات ایران خودرو را به قطعات آپشن مجهز کند. علاوه بر این، ایران خودرو طبق درخواست مشتریان حدود ۵۳ آپشن را به شکل نقد و اقساط به آنها عرضه خواهد کرد.

وزیری تاکید کرد شرکت آپکو بر اساس نیازسنجی که از مشتریان محصولات ایران خودرو انجام داده است، محصولات را به همراه قطعات آپشن و با رعایت استانداردهای روز به مشتریان تحویل می‌دهد. طبق گفته مدیرعامل آپکو حدود ۱۰۰ نمایندگی این شرکت و نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو برای عرضه قطعات آپشن به مشتریان آماده هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. با سلام به همه گی لطفا برید مستند اختاپوس که برای خودرو سازی هست ببینید اون وقت خواهید فهمید که همه این مسخره بازی و یک کلاه برداری هست

  2. شما سنسور دنده عقب ماشینتونو ضبط و رینگشو حذف نکن آپشن پیشکش

  3. دوست عزیز اینها نیسان آپشنال زدن بدون فرمان هیدرولیک و سیستم صوتی.آپشن مد نظرشونم گارد جلوی نیسان بوده که راننده های محترمشون کمی دقت رانندگی را بخاطر این آپشن پایین تر بیارن.چون احتمال صدمه دیدن نیسان دیگه حداقل به صفر رسیده. اگه میخواید حرص نخورید یه خارجی بخرید. اینها زه کنار پراید به عنوان آپشن انتخابی میدونن.

  4. داستان آپشن اینه، موقع اضافه کردن گرونه موقع حذف از خودرو ارزون

  5. مثل نیسان گاوی اپشنالللل برچسب. بدون کولر.با گارد جلو