طرح تعویض رایگان گلکسی اس ۴ سوخته با تلفن لومیا !

burned galaxy s4 controacversy nokia

هفته گذشته یکی از مشتریان سامسونگ که تلفن گلکسی اس ۴ او به دلیل مشکلات باتری، آتش گرفته بود، برای تعویض محصول خود به خدمات سامسونگ مراجعه نمود و این شرکت از اون خواسته بود، تا ساکت بماند و موضوع را رسانه‌ای نکند. حال نوکیا از این فضا استفاده نموده و اعلام کرده اگر گلکسی اس ۴ شما هم سوخته است، آن را برایتان بصورت مجانی با یک تلفن لومیا تعویض می‌کند.

شخصی که تلفن گلکسی اس ۴ او سوخته بود، یک ویدیو را از تلفن سوخته خود در یوتیوب قرار داد و سامسونگ نیز از او خواسته بود اگر تمایل دارد تا تلفن او تعویض شود، ابتدا باید ویدیو را از یوتیوب حذف نماید. شاید اگر سامسونگ چنین خواسته‌ای را از کاربر نداشت کمپین جدید نوکیا نیز شکل نمی‌گرفت. حال نوکیا از این فرصت استفاده نموده و با یک تیر دو نشان می‌زند، هم تصویر بدی از سامسونگ می‌سازد و این موضوع را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و هم خود را مطرح می‌کند.

 
در نهایت تعداد افرادی که گلکسی اس ۴ آن‌ها به دلیل مشکلات باتری، آتش می‌گیرد زیاد نیست و نوکیا نیز هزینه زیادی بابت تعویض گوشی‌ها آن‌ها متحمل نخواهد شد و چه بسا بسیاری از کاربران این تلفن ترجیح می‌دهند، تلفن آن‌ها با یک گلکسی اس ۴ دیگر تعویض شود تا یک تلفن لومیا. اما فرصت طلبی و جنجال تبلیغاتی نوکیا در این زمینه، جالب است.
 
burned galaxy s4 controacversy nokia
نوکیا در این باره گفته است: «ما یک تلفن لومیا برای این شخص ارسال کرده‌ایم تا تجربه کند که خدمات به مشتری باید چطور باشد!»
 
منبع : bgr

 

 

 

Nokia offers free Lumia to man with scorched Galaxy S4
 
Earlier this week we brought you the harrowing tale of a man who tried to get his burnt Galaxy S4 replaced but was told by Samsung that he needed to keep quiet about it before they’d send him a new device. wp-Hub points out that Nokia has now graciously/opportunistically offered to fill the hole left by the man’s scorched Galaxy S4 smartphone by offering him a free Lumia device with no strings attached, which is probably the strategy that Samsung should have used instead of sending him a letter asking him to take down his YouTube video of the burnt Galaxy S4. Nokia says it wants to send the man a Lumia so he can “experience how customer service should really work.”

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*