سامسونگ galaxy note 10 - گلکسی نوت

احتمال تجهیز سامسونگ Galaxy Note 20 به تراشه اگزینوس ۹۹۲

شایعات از تجهیز سامسونگ Galaxy Note 20 به نسخه بهبودیافته‌ اگزینوس ۹۹۰ حکایت دارند. بر این اساس، گلکسی نوت ۲۰ به لطف چیپست اگزینوس ۹۹۲ عملکرد بهتری از سری گلکسی اس ۲۰ خواهد داشت.

اخیرا گوشی های خانواده گلکسی اس ۲۰ با تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ روانه بازار شدند. البته سامسونگ ورژنی از آن‌ها را با اگزینوس ۹۹۰ هم عرضه کرد که عملکرد ضعیف‌تر و مصرف انرژی بالاتری دارند. اما ظاهرا کمپانی کره‌ای به دنبال جبران مافات با تراشه اگزینوس ۹۹۲ و استفاده از آن در سامسونگ Galaxy Note 20 است.

سامسونگ Galaxy Note 20 با تراشه اگزینوس در کره‌جنوبی

بنابر گزارش یک رسانه کره‌ای، احتمال دارد سامسونگ با رونمایی از این چیپست در ماه‌های پیش‌رو، نسخه اگزینوس پرچمداران بعدی خود را در کره جنوبی عرضه کند. این در حالی است که عرضه سری گلکسی اس ۲۰ با تراشه کوالکام در موطن سامسونگ، یک سرافکندگی برای واحد تولیدات نیمه هادی کمپانی بود.

ظاهرا کار روی اگزینوس ۹۹۲ از چند ماه پیش آغاز شده و با فناوری ساخت ۶ نانومتری سامسونگ، در حال تولید است. گفته می‎شود که این چیپست دارای بهره‌وری بالاتر و عملکرد پردازشی بهتری از اگزینوس ۹۹۰ و چه بسا اسنپدراگون ۸۶۵ خواهد بود.

از طرفی، احتمال تاخیر در عرضه اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس هم مزید بر علت شده تا سامسونگ به تولیدات خود روی بیاورد. پیش‌تر انتظار می‌رفت تراشه جدید کوالکام در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ از راه برسد؛ ولی ظاهرا بحران جهانی کرونا باعث ایجاد تاخیر شده است. با این اوصاف، حتی شاید پرچمدار جدید ویوو هم مانند گلکسی نوت ۲۰ به اگزینوس ۹۹۲ تجهیز شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. برای اینکه از بازار رقابت جا نماند باید این کار را بکند تا از دور خارج نشود