شیائومی می 10 یوث ادیشن - نسخه جوانان

قدرت زوم ۵۰ برابری شیائومی می ۱۰ یوث ادیشن را تماشا کنید

مدیرعامل Xiaomi با انتشار یک ویدیو، قدرت زوم نسخه جوانان گوشی می ۱۰ را به رخ کشید. شیائومی می ۱۰ یوث ادیشن – Mi 10 Youth Edition دارای یک دوربین پریسکوپی است که از بزرگنمایی دیجیتال ۵۰ برابر پشتیبانی می‌کند.

این ویدیو، شیائومی می ۱۰ یوث ادیشن را سوار بر یک تریپاد، در حال تصویربرداری از ساختمان مرکز مالی پینگان نشان می‌دهد. بنابر توضیحات مدیرعامل شیائومی، گوشی در یکی از پارک‌های شنژن و فاصله ۱۰ کیلومتری از ساختمان قرار داشت.

شاید در نگاه اول، این بزرگ‌نمایی بسیار چشمگیر باشد؛ اما نویز زیادی را در آن دیده می‌بینیم. از طرفی این ویدیو، خروجی تصویر را نشان نمی‌دهد که قطعا پس از پردازش نهایی، نویز بیشتری هم دارد. البته این مشکل در سایر گوشی هایی که از زوم پریسکوپی در بالاترین سطح استفاده می‌کنند نیز دیده می‌شود.

مشخصات شیائومی می ۱۰ یوث ادیشن

این گوشی ۵G میان رده از تراشه اسنپدراگون ۷۶۵G کوالکام قدرت می‌گیرد و چهار دوربین در پنل پشتی دارد. یکی از آن‌ها دوربین پریسکوپی ۸ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۵ برابر، زوم هیبرید ۱۰ برابر و زوم دیجیتال ۵۰ برابر است. سایر اجزای ماژول چهارگانه را دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، دوربین فوق عریض ۸ مگاپیکسلی با میدان دید ۱۲۰ درجه و دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی تشکیل می‌دهند.

با چنین امکانات قابل توجهی، نسخه جوانان شیائومی می ۱۰ فقط ۲۹۶ دلار (۲۱۰۰ یوان) قیمت دارد؛ در واقع ارزان‌ترین گوشی هوشمند دنیا با دوربین پریسکوپی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. قدرت سنسور عجیب سونی