هواوی

هواوی جایگاه خود را به عنوان دومین فروشنده برتر گوشی در جهان تثبیت کرد

بر اساس گزارش شرکت‌های معتبر در حوزه بازار گوشی های موبایل، هواوی توانست جایگاه خود را به عنوان دومین فروشنده برتر گوشی در جهان تثبیت کند.

شرکت تحلیلی IDC نتایج بررسی عملکرد برندهای مختلف در بازار گوشی های هوشمند را در بازه زمانی سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر کرده، آنچه در نتایج این تحقیقات خودنمایی می‌کند، تثبیت جایگاه دوم برای شرکت هواوی، علی‌رغم درگیر بودن با چالش ایجاد شده به واسطه شیوع ویروس کووید ۱۹ است.

جزئیات فروش هواوی 

بر اساس گزارش IDC، هواوی موفق شده در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ میلادی ۴۹ میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در سراسر جهان به فروش برساند. به این ترتیب سهم هواوی از این بازار به ۱۷.۸ درصد رسیده است. این ارقام در مقایسه با فروش ۵۹.۱ میلیون دستگاه گوشی هوشمند و سهم ۱۸.۹ درصدی این برند از بازار در سه ماهه مشابه سال گذشته میلادی قرار می‌گیرد.

هواوی

در گزارش IDC این‌گونه آمده است هواوی از طریق کاهش قیمت گوشی های هوشمند سری Mate 30، سری P30 و همچنین فروش گوشی‌های سری V30 و ۹X توانست وضعیت فروش خود را کنترل کند. علاوه بر این استفاده از ترکیب کانال‌های ارتباطی آنلاین و آفلاین باعث حفظ تعامل با مشتری حتی در دوران قرنطینه شد.

فروش محصولات در بازار چین و در سه ماهه اول سال جاری میلادی به هواوی کمک کرده تا جایگاه جهانی خود را تثبیت کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده در گزارش IDC، فروش جهانی و کلی گوشی های هوشمند در مقایسه با سال گذشته کاهش ۱۱.۷ درصدی را تجربه کرده و فروش کلی گوشی های هوشمند در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ به عدد ۲۷۵.۸ میلیون رسیده است.

بر اساس گزارش دیگری از موسسه تحلیل بازار Strategy Analytics، فروش گوشی های هوشمند در بازار جهانی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ میلادی ۱۷ درصد کاهش داشته و تعداد فروش این محصولات در بازه یاد شده ۲۷۵ میلیون دستگاه بوده است.

بر اساس گزارش Strategy Analytics، هواوی با فروش ۴۸.۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند و سهم ۱۷.۶ درصدی از بازار، در جایگاه دوم پرفروش‌ترین برندهای دنیا قرار گرفته و این رقم در سال گذشته به ترتیب ۵۹.۱ میلیون دستگاه گوشی هوشمند و سهم ۱۷.۹ درصدی از بازار بوده است.

هواوی

Strategy Analytics وضعیت Huawei در بازار گوشی های هوشمند را بسیار مثبت ارزیابی کرده و در این گزارش آمده علی‌رغم بروز مشکلات مختلف در روابط تجاری میان ایالات متحده آمریکا و چین و همچنین شیوع کرونا، هواوی موفق شده است سهم خود را از بازار جهانی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ میلادی حفظ کند. چین همچنان تاثیرگذارترین و مهم‌ترین بازار برای فروش گوشی های هوشمند هواوی به حساب می‌آید و سهم زیادی از فروش کلی هواوی در این بازار محقق شده است.

گزارشی دیگری که پیش از این توسط Strategy Analytics در خصوص بازار گوشی های هوشمند مجهز به قابلیت ارتباطی ۵G منتشر شده بود نیز حکایت از سهم ۳۳.۲ درصدی این شرکت در این بازار داشته است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. شیا به زودی جای اپل را میگیره

  2. اگه هواوی سرویس های گوگل رو دوباره بزاره سال ۲۰۲۰ قطعا رتبه اول رو تصاحب میکنه برند های دیگه مثل اوپو و ریلمی و ویوو هم اگه به صورت گسترده وارد بازار جهانی شوند میتونن رتبه های بالا رو به دست بیارن

  3. اپو ریلمی ویوو شیایمی اگر گسترده وارد بازار جهانی بشن سریع این لیست عوض میشه .