امکان استفاده از واتس‌اپ در فایرفاکس و اپرا هم میسر شد

ماه گذشته بود که امکان استفاده از اپلیکیشن واتس اپ به کامپیوتر های شخصی آمد.اما واتس‌اپ در ابتدا تنها برای مرورگر کروم گوگل فعال شد و کاربران بی‌شماری که از مرورگرهای دیگر چون فایرفاکس و اپرا استفاده می‌کردند، از نسخه وب واتس‌اپ محروم بودند.امروز این شرکت اعلام کرد که کاربران مرورگرهای فایرفاکس و اپرا نیز می‌توانند به این ورژن دسترسی داشته باشند. با این حال کاربران آیفون و مرورگر سافاری همچنان باید در انتظار تصمیمات بعدی واتس‌اپ بمانند.برای مشاهده راهنمای استفاده از واتس آپ در مرورگر های فایرفاکس و اپرا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

برای فعال کردن این قابلیت در فایرفاکس و اپرا باید به آدرس https://web.whatsapp.com مراجعه کنید. (باید کد QR را در صفحه مشاهده کنید.) سپس به اپلیکیشن رفته و در منوی اصلی، گزینه WhatsApp Web را انتخاب کنید. (ممکن است در گذشته با استفاده از واتس‌اپ و کروم از نسخه وب استفاده کرده باشید. در این صورت شما همچنان به حساب کروم لاگین خواهید بود و باید برای استفاده از فایرفاکس گزینه Log out from all Computers را بزنید.)

سپس دوربین را برای اسکن کد QR روبروی مانتیور بگیرید. به محض تکمیل اسکن، فایرفاکس به شکل اتوماتیک با واتس‌اپ شما سینک می‌شود و به اکانت شما لاگین خواهد کرد.

منبع  : engadget

WhatsApp makes web client compatible with Firefox and Opera

WhatsApp makes web client compatible with Firefox and Opera

Next time you have to access WhatsApp on your desktop, you won’t need to fire up Chrome if it’s not your preferred browser. The messenger’s web client now works on both Firefox and Opera, giving you more choices on the computer, though you’ll still obviously have to settle if you’re a Safari fan. That’s pretty much all that’s changed: the sign up process remains the same, so you will be prompted to scan a QR code with the mobile app in order to start using the web client like we mentioned when the product launched. Unfortunately, that also means iPhones still don’t have the capability to scan that QR code (Windows Phone, BlackBerry and Android devices can), forcing faithful iOS users to stick to their mobile devices.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. لطفا برنامه وات ساپ رابرای دانلو بفرسید

  2. سلام من این برنامه قبلاً معرفی شده بود و آن بار برای کروم وقتی با گوشی با برنامه Barcode Scanner آن کد را اسکن می کنم، به صفحه ای هدایت نمی شود. این بار همین مشکل را دارم ، توضیحی می توانید ارایه دهید؟
    با تشکر