نگاهی به معماری دیدنی خانه tangga سنگاپور

استخر خانگی ، خانه تانجا  ( tangga ) سنگاپور در حوزه ی معماری های لوکس می تواند به عنوان یکی از بهترین طراحی اجراء شده حوزه ی معماری استخر به حساب آید. در این معماری نکته ای که نظر هر بیننده و بخصوص معماری را جلب می کند استخر فوق العاده ی جلوی تراس است .

ایده ای بکر برای به نمایش گذاشتن آب ، با یک لایه ی شیشه ای همراه با نمایی زیبا از سقف سبز پوشیده شده از گل ، گیاه و درختان که زیبایی خارق العاده ای به این خانه داده است.

اگر چه کشور سنگاپور خودش یک سقف سبز است اما ساخت چنین خانه هایی در آن بسیار دیده می شود. پلان های خانه توسط شرکت معمار آن که بنام تجاری «گز » معروف است ، طوری کشیده است که با اجراء آن از هر طرف نمایی واقعاً جالب و دیدنی به حاظران در محوطه هدیه می دهد. این بنا در سال ۲۰۰۹ میلادی در یکی از روستاهای کشور سنگاپور آن هم به جهت ساخت استخری جالب طراحی و به اجرا درآمده است.

آن چه که خانه تانگا سنگاپور را بیشتر مورد توجه معماران و توریست ها قرار داده است استخر رویایی و دیدنی آن است که معمار آن با نمایی در ورودی باغ آن هم با شیشه های سکوریت فوق العاده مستحکم توانسته است چشم نوازی این خانه را دو چندان و در بخش دیگری از اجرا و ساخت استخر که از طریق راه پله ای دیدنی نمایی آکواریومی را به زیر زمین این خانه ی مدرن می بخشد ، معماری خانه «tangga» را از سایر معماری های خانه های ویلایی سنگاپور جدا می کند.

با هم تصاویر زیبای این بنای دیدنی را تماشا می کنیم…

5252

 

Tangga-Residence-10-750x806

 

Tangga-Residence-13-750x808

 

photo-43280-1900

 

beautiful-pools-tangga-1

Tangga-Residence-5-750x756

Tangga-Residence-

 

beautiful-pools-tangga-2

 

 

photo-43279-1900

MTS_TheShoveler-1154663-Upp

منبع:homedsgn     منبع: gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*